با توجه به فرارسیدن نوروز 99 و بهار طبیعت، دکتر هدایت در گفت‌وگویی نوروزی به صورت ویدیویی با مردم پردیس سخن گفت.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ با توجه به فرارسیدن نوروز 99 و بهار طبیعت، دکتر هدایت در گفت‌وگویی نوروزی به صورت ویدیویی با مردم پردیس سخن گفت:

حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را خدمت مردم شریف، نجیب و قدرشناس پردیس و مالکان محترم مسکن مهر پردیس تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان مسئلت می‌نمایم.

در سالی که گذشت با حمایت‌های ویژه وزیر محترم راه شهرسازی جناب آقای مهندس اسلامی, معاون محترم وزیر و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید جناب آقای مهندس طاهرخانی و قائم مقام محترم وزیر در طرح مسکن مهر جناب آقای مهندس مهرآبادی جهت حضور شرکت راهسازی عمران ایران از وزارت دفاع و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا و با حل مشکلات سازنده فاز 11 و سایر سازندگان در بخش‌های قراردادی و مالی و همچنین حذف بیش از 30 سازنده کم کار و جایگزینی سازندگان توانمند، توانستیم بخش بزرگی از پروژه‌های مسکن مهر را با امکانات زیربنایی و روبنایی آماده کنیم و بزرگترین افتتاحیه تاریخ مسکن مهر کشور را در شهر جدید پردیس انجام دهیم.

در حوزه کارگزاری توانستیم بیش از 98 % از قراردادهای 5 برگی مالکان را تحویل دهیم و پرونده انتخاب واحد بیش از 10 هزار نفر باقیمانده را به پایان برسانیم. همچنین موفق به احداث و راه اندازی واحد واگذاری عرصه شدیم که منجر به واگذاری عرصه چندین هزار واحد شد.

در حوزه عمرانی شاهد افتتاح 15000 واحد مسکن مهر بودیم که همزمان مابقی پروژه ها در بخش های مختلف به صورت چشمگیر پیشرفت داشته‌اند که نتیجه آن افتتاح 15 هزار واحد دیگر در خردادماه امسال, 10 هزار واحد در شهریور و مابقی تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید. در کنار ساخت واحدها مسکن مهر اقدامات مهم و اساسی در زیرساخت های پردیس صورت گرفت:
• پیگیری مترو پردیس که منجر به امضا تفاهم نامه شد و با تجهیز کارگاهی که انجام گرفته، عملیات اجرایی آن امسال شروع خواهد شد.
• تکمیل و راه اندازی ایستگاه پمپاژ فاز 11
• تکمیل خطوط انتقال فاضلاب فازهای مسکن مهر
• اخذ مجوز تصفیه خانه شماره 2 پردیس
• ادامه عملیات اجرایی پمپاژ فاضلاب فازهای 8 و 11 به تصفیه خانه موجود پردیس که تا تیرماه تکمیل خواهد شد.
• تامین روبناها در حوزه های درمانی, آموزشی، فرهنگی، انتظامی و فضای سبز
• آرامستان پردیس هم در مراحل نهایی اخذ مجوزهای قانونی جهت تحویل به شهرداری می‌باشد.
ما برای تکمیل پروژه های مسکن مهر پردیس نیاز به 5200 میلیارد تومان منابع مالی داشتیم که خوشبختانه 1000 میلیارد تومان وام تبصره ای با پیگیری‌های انجام گرفته در سال گذشته نهایی شد که مابقی آن هم از اعتبارات شرکت عمران و مانده تسهیلات بانکی و آورده مالکان تامین خواهد شد.

در سال جدید انتظاری که از مالکان محترم پروژه‌های مسکن مهر داریم این است که همچون گذشته ما را همراهی کنند. صبوری که در سال‌های گذشته داشتند انشاالله تا آخر سال 99 تداوم داشته باشد. ما هم به صورت هفتگی و ماهانه، گزارش اقدامات را خدمت همه مالکان محترم در سایت‌های پردیس خواهیم داشت. امیدوارم سال 99، سالی توام با موفقیت، نشاط، سربلندی و سرافرازی برای همه مردم ایران، به ویژه مردم شریف و قدرشناس پردیس باشد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=22437
کد خبر
22437