در کنار این اقدامات، انتظار می‌رود با پرداخت به موقع تعهدات مالی از محل آورده متقاضیان و تزریق تسهیلات بانکی، بی‌وقفه و بدون کمبود منابع مالی شاهد تکمیل پروژه‌های طرح اقدام ملی در پردیس باشیم.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ طرح اقدام ملی در پردیس با هدف ایجاد جریان پایدار تولید و عرضه مسکن، با تعهد 12600 واحد در فازهای 1، 4، 5، 9 و 11 جانمایی شده است. از این میان، بیش از 10 هزار واحد در قالب تعاونی‌های با اعضای واجد شرایط و با تعهد واگذاری به شرط ساخت می‌باشد و نزدیک به 3 هزار واحد نیز در بخش تعهدات ثبت‌نامی متقاضیان از سامانه طرح اقدام ملی می‌باشد که در زمینی به مساحت 45 هکتار در حال ساخت است.

هم‌زمان با ساخت واحدهای مسکونی، پیشبینی تامین نیازهای اولیه ساکنین در قالب خدمات روبنایی شامل مراکز آمورشی، مذهبی، تجاری و درمانی نیز به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد و از این رو برای فراهم آوردن زیرساخت‌ها و امکانات مناسب شهری اقدامات موثری صورت گرفته است؛ در کنار این اقدامات، انتظار می‌رود با پرداخت به موقع تعهدات مالی از محل آورده متقاضیان و تزریق تسهیلات بانکی، بی‌وقفه و بدون کمبود منابع مالی شاهد تکمیل پروژه‌های طرح اقدام ملی در پردیس باشیم.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=24688
کد خبر
24688