مقرر شد پس از تدوین نهایی، طی هفته جاری این دستورالعمل ابلاغ شود تا تا شاهد افزایش کیفی در اجرای این پروژه‌ها باشیم.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ پس از برگزاری فراخوان‌های متعدد پروژه‌های مشارکتی و سرمایه‌گذاری در سال گذشته و انتخاب شرکای شرکت عمران در ساخت پروژه‌های روبنایی شامل مسجد، مدرسه، تجاری، پارک، کلانتری و …، در سال جدید نیز شرکت عمران با نگاهی ویژه به این پروژه، به دنبال تکمیل هرچه سریع‌تر و ارائه خدمات مورد نیاز به شهروندان است.

با توجه به تعیین تکلیف 1700 میلیارد تومان قرارداد منعقدشده و افزایش حجم پروژه‌های مشارکتی و روبنایی در سال گذشته و سال جاری، شرکت عمران شهر جدید پردیس تنظیم دستورالعمل نظارت بر این پروژه‌ها را در برنامه قرار داد. در همین راستا و به منظور نظارت کیفی و کمی پروژه‌های روبنایی و مشارکتی به عنوان خدمات ویژه به مالکان، تنظیم دستورالعمل در دستور کار قرار گرفته اکنون در مراحل نهایی تدوین است.

در این خصوص آخرین جلسه هماهنگی این دستورالعمل با حضور دکتر پیرفرشی (عضو هیئت مدیره و مشاور عالی مدیرعامل)، معاون و کارشناسان مسکن و شهرسازی و مدیر اداره روبنایی شرکت عمران برگزار شد و مقرر شد پس از تدوین نهایی، طی هفته جاری این دستورالعمل ابلاغ شود تا تا شاهد افزایش کیفی در اجرای این پروژه‌ها باشیم.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=24484
کد خبر
24484