توافقات نهایی برای واگذاری فازها به شهرداری صورت گرفت و مقرر شد تا اوایل آذرماه، تحویل و تحول فازهای مسکن مهر به شهرداری به صورت رسمی انجام پذیرد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ پس از پیگیری‌های فراوان و تعامل‌های صورت گرفته میان شرکت عمران و شهردای پردیس، در هفته‌های آینده فازهای مسکن مهر به شهرداری تحویل خواهد شد تا به زودی خدمات مورد نیاز ساکنین با کیفیت بالاتر به پردیس‌نشینان در فازهای 5، 8، 9 و 11 ارائه شود.

در همین خصوص صبح امروز چهارشنبه با حضور شهردار و مدیران شهردای پردیس در شرکت عمران و نشست با مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و معاونین شرکت عمران، توافقات نهایی برای واگذاری فازها به شهرداری صورت گرفت و مقرر شد تا اوایل آذرماه، تحویل و تحول فازهای مسکن مهر به شهرداری به صورت رسمی انجام پذیرد.

با توجه به توافقات صورت گرفته، زمین مورد نیاز احداث آرامستان، 34 قطعه اراضی با کاربری‌های مربوط به شهرداری، 5 هکتار زمین جهت مدیریت پسماند، 4 هکتار زمین جهت کشتارگاه، 5 قطعه زمین با کاربری ورزشی و فرهنگی، اراضی مرتبط با مدیریت بحران، اراضی مختص ذخیره‌سازی نمک در فازهای مسکن مهر و … در روزهای آینده به شهرداری پردیس ابلاغ خواهد شد.

همچنین جهت ارائه خدمات مناسب جمع‌آوری زباله و برف‌روبی با همکاری مشترک شرکت عمران و شهرداری، توافقاتی صورت گرفت و مقرر شد با هزینه شرکت عمران برای انتخاب پیمانکار خدمات شهری و مدیریت شهرداری در این خصوص، این خدمات به ساکنین ارائه شود. همین‌طور در زمان برف‌روبی از توان ماشین‌آلات سنگین پیمانکاران پروژه‌های مختلف نیز استفاده خواهد شد تا با حمایت همه جانبه، در زمستان امسال و سال‌های آینده شاهد هیچ‌گونه مشکلی برای شهروندان نباشیم.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=25162
کد خبر
25162