طبق توافقات صورت گرفته، تحویل باقیمانده بلوک‌ها در فاز 11 به چند اولویت تقسیم شده و شرکت کوزو می‌باست حداکثر تا انتهای شهریورماه کل عملیات‌ها در اولویت‌های یک، دو و سه را تکمیل نماید و واحدها آماده تحویل به مالکان شود.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ یکی از ابر پروژه‌های مسکونی در سطح کشور، پروژه بزرگ 33 هزار واحدی شرکت کوزو در فاز 11 است. شرکت کوزو به عنوان یکی از شرکت‌های معتبر بین المللی تاکنون بخش عمده واحدهای این فاز را تکمیل نموده و اکنون بخشی از زون‌های دو و سه در فاز 11 باقیمانده که با پیگیری‌های صورت گرفته، این بخش هم به زودی تکمیل می‌شود تا پرونده واحدهای مسکن مهر در این فاز به کلی بسته شود.

در همین راستا با پیگیری‌های شرکت عمران، رئیس هیئت مدیره این شرکت بخش عمده‌ای از ماه‌های گذشته در ایران حاضر بوده تا شخصا نظارت دقیق بر اتمام عملیات‌ها را عهده‌دار باشد. پس از حضور مجدد گوکچن کوزو در ایران، در هفته جاری صورتجلسه مهمی با حضور دکتر هدایت تنظیم شد تا گام‌های نهایی برای تکمیل باقیمانده عملیات‌ها در فاز 11 برداشته شود.

در توافق صورت گرفته میان شرکت عمران و شرکت کوزو، مقرر شد با پرداخت حدود 60 میلیارد تومان به صورت نقدی و 150 میلیارد تومان به صورت تهاتری، تمامی نواقصات قبلی طبق تاریخ‌های تعیین شده به اتمام برسد. همچنین شرکت کوزو ضمن خرید نصبیات مورد نیاز، باقیمانده عملیات‌های محوطه‌سازی و آماده‌سازی از جمله دیوارهای بتنی، سنگی، دیوار حصار و پیاده‌روسازی و شن‌ریزی پشت بلوک‌ها به انضمام خرید و نصب ترانس برق و تاسیسات زیرساخت و ساخت دراولویت‌های دو و سه تحویل، را به اتمام برساند.

طبق توافقات صورت گرفته، تحویل باقیمانده بلوک‌ها در فاز 11 به چند اولویت تقسیم شده و شرکت کوزو می‌باست حداکثر تا انتهای شهریورماه کل عملیات‌ها در اولویت‌های یک، دو و سه را تکمیل نماید و واحدها آماده تحویل به مالکان شود. با اعلام مدیرعامل شرکت عمران، مطابق با این توافق، مبلغ 400 میلیارد تومان نیز برای تکمیل اولویت‌های بعدی، به صورت نقدی تا انتهای پروژه به شرکت کوزو تزریق خواهد شد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=24895
کد خبر
24895