دکتر هدایت در پیامی به تمامی انبوه‌سازان مسکن مهر در پردیس خواستار ادامه فعالیت‌ها در دو شیفت کاری شد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ با توجه به نزدیک شدن تزریق اولین بخش از وام هزار میلیارد تومانی، این روزها فعالیت‌ها در فازهای مسکن مهر بیشتر از گذشته دنبال می‌شود و با تاکید مدیرعامل شرکت عمران، تمامی شرکت‌ها می‌بایست با افزایش نیروهای انسانی و ماشین‌آلات، با حداکثر توان طبق برنامه زمان‌بندی پروژه‌ها را تکمیل نمایند.

دکتر هدایت ضمن تشکر از سازندگان که با اعتماد متقابل در ماه‌های گذشته پروژه‌ها را با سرعت مناسب پیش بردند، در پیامی به تمامی انبوه‌سازان مسکن مهر در پردیس خواستار ادامه فعالیت‌ها در دو شیفت کاری شد. به گفته مدیرعامل شرکت عمران بعد از ماه‌ها تلاش بی‌وقفه در این وضعیت اقتصادی کشور، شرکت عمران پردیس توانست با حمایت‌های صورت گرفته، قرارداد وام هزار میلیارد تومانی را با مجموعه بانک مسکن منعقد کند.

با اعلام دکتر هدایت پرداختی‌ها فقط به شرکت‌هایی خواهد بود که پس از ابلاغ الحاقیه از مجموع بخش ساخت و محوطه سازی، مطالبات مثبت بیش از یک میلیارد تومان داشته باشند. لذا با توجه به اینکه شرکت عمران پردیس با تأمین این منابع، مشکلی در پرداخت‌ها نخواهد داشت، به سازندگان تاکید ویژه می‌گردد که از روزهای آینده فعالیت های خود را به صورت دو شیفت ادامه بدهند.

مدیرعامل شرکت عمران در پایان به اتمام حجت با سازندگان کم‌کار پرداخت و گفت: با عنایت به اینکه منبعد موانع مالی برای ادامه کار نخواهیم داشت، با سازندگان کم کار حتماً برخورد جدی خواهد شد و همچنین با پروژه‌هایی که نفرات انسانی آن‌ها ما را به هدفی که برنامه‌ریزی کرده‌ایم نزدیک نکرده و یا به سرانجام نرساند قطعاً برخوردهای قانونی صورت خواهد گرفت.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=22791
کد خبر
22791