عصر یک‌شنبه هم‌زمان با تشییع پیکر ایشان در شهرهای اهواز و مشهد، مراسم بزرگداشت مقام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در محل شرکت عمران پردیس برگزار شد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ با توجه به ارادت ویژه ملت بزرگ ایران و به ویژه شهروندان و پرسنل شرکت عمران پردیس به رشادت‌های سردار دل‌ها،سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی، عصر  یک‌شنبه هم‌زمان با تشییع پیکر ایشان در شهرهای اهواز و مشهد، مراسم بزرگداشت مقام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در محل شرکت عمران پردیس برگزار شد.

در این مراسم علاوه بر مدیرعامل، اعضای هئیت مدیره، معاونین و پرسنل شرکت عمران، جمعی از سازندگان و پیمانکاران پروژه‌های عمرانی نیز حضور داشتند و با اهدای گل و پیام‌های تسلیت، داغدار شهادت سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی بودند. این مراسم با همت روابط عمومی و بسیج شرکت عمران برگزار شد و سردار هادی به عنوان یکی از هم‌ رزمان شهید حاج قاسم سلیمانی به سخنرانی و به توصیف جایگاه والای ایشان و همچنین بیان خاطرات پرداختند. پخش کلیپی ویژه ازتلاشها و حضور در صحنه های ایثار و مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی و اجرای مداحی و روضه از جمله دیگر برنامه‌‌های این مراسم بود.

از روز جمعه و بعد از شنیدن خبر دردناک شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، شاهد فضای سنگین اندوه و ماتم در سراسر کشور و شهر جدید پردیس هستیم. با توجه به تعطیلی روز دوشنبه در استان تهران، صبح دوشنبه با حضور آحاد مردم به ویژه پرسنل و مدیران شرکت عمران در دانشگاه تهران، مراسم تشییع باشکوه سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار خواهد شد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=22094
کد خبر
22094