به حرکت درآمدن چرخ مسکن در شرایط دشوار اقتصادی/ فراتر از مسئولیت‌های خودمان ورود کردیم/ بسته شدن پرونده مسکن مهر تا سال آینده/ هزینه سنگین شرکت عمران پردیس برای کمک به واحدهای خدمات‌رسان

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ صحبت‌های مهندس اسلامی، وزیر راه و شهرسازی، درآیین بزرگ‌ترین افتتاحیه مسکن مهر کشور در شهر جدید پردیس را می‌خوانید:

به حرکت درآمدن چرخ مسکن در شرایط دشوار اقتصادی
تعهد کردیم که در سال‌های 98 و 99 بتوانیم 500 هزار واحد مسکن مهر را تکمیل کنیم و به استثنای پروژه‌هایی که مشکل حقوقی داشتند، مابقی را تحویل مالکان دهیم. خوشبختانه در شرایط باورنکردنی و دشوار اقتصادی توانستیم چرخ مسکن را به حرکت دربیاوریم. یکی پس از دیگری مسکن مهر در استان‌ها در حال تمام شدن است و امروز هم اختتامیه مسکن مهر در استان سیستان و بلوچستان برگزار شده است.. انشاالله در استان تهران و پردیس که پایتخت مسکن مهر کشور است نیز بتوانیم طبق برنامه زمان‌بندی اختتامیه را برگزار کنیم.

فراتر از مسئولیت‌های خودمان ورود کردیم
هدف ما این نیست که مردم فقط خانه داشته باشند. باید شهر را برای زندگی آماده کنیم. زندگی هم امکانات جانبی می‌خواهد که مستلزم مشارکت مردم و ایفای نقش همه دستگاه‌ها است تا بتوان شهرهایی که به صورت انبوه ایجاد می‌کنیم، با همه زیربناها و روبناها و با بهترین کیفیت باشد. ما در مجموعه وزارت راه و شهرسازی خیلی فراتر از مسئولیت‌های خودمان ورود کردیم و در این شرایط سختی که داریم، این امکانات فوق العاده پر هزینه است؛ متعهد هستیم که تا حد امکان، ضروریات را آماده بکنیم که پیام افتتاح امروز هم اجرای این سیاست است.

بسته شدن پرونده مسکن مهر تا سال آینده
یکی از سیاست‌های ما این بود که واحدها کامل باشند و ناقص به مردم تحویل داده نشوند و برای تحویل دادن هم منتظر برنامه افتتاحیه نمانیم. در پردیس تحویل واحدهای آماده افتتاح از قبل شروع شده و امیدواریم حدود 35 هزار واحد باقی‌مانده هم به افتتاح برسانیم و شاهد یک شهر پیشرفته و مدرن باشیم. تا پایان سال آینده پرونده مسکن مهر در کل کشور بسته خواهد شد.

هزینه سنگین شرکت عمران پردیس برای کمک به واحدهای خدمات‌رسان
سرمایه‌گذاری قابل ملاحظه‌ای در طرح مسکن مهر شده و در همین منطقه هم ساخت دیوارهای حائل بزرگ و تکمیل معابر ایجاد شده، نشانه همین موضوع است. با افتتاح ایستگاه پمپاژ آب شرب فاز 11، آب رسانی به تمامی ساکنین این فاز صورت خواهد گرفت. شرکت عمران پردیس هزینه سنگینی برای کمک به واحدهای خدمات‌رسان کرده تا بیشتر از این برای تکمیل پروژه‌های مسکونی منتظر دستگاه‌های دیگر جهت تاسیسات زیربنایی نباشد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=22213
کد خبر
22213