ساخت 3 مخزن در فاز 11، یک مخزن فاز 8 و دو مخزن فاز 5 مجموعا با ظرفیت 50 هزار متر مکعب از جمله اقدامات مهم شرکت عمران برای آب‌رسانی به پروژه‌های مسکن مهر است.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ صبح امروز با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنا‌مه‌ریزی استان تهران، مدیرعامل شرکت عمران، فرماندار، شهردار، فرمانده سپاه پردیس و تعدادی دیگر از مسئولین این شهر، آیین افتتاح مخزن ده هزار متر مکعبی r11-3 در فاز 11 برگزار شد. این مخزن با مساحت کل 8991 متر مربع و زیربنای 2530 متر مربع، با ظرفیت ذخیره 10 هزار متر مکعب با استفاده از 37 کیلومتر خطوط پلی اتیلن، چدن داکتیل و فولادی در اقطار 110 تا 700، آب مورد نیاز 255 هکتار از اراضی مسکونی فاز 11 را تامین می‌نماید.

مدیرعامل شرکت عمران در این آیین از اجرای حدود 3 هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی توسط شرکت عمران از ابتدای سال 99 تاکنون خبر داد که 2500 میلیارد تومان منابع به پیمانکاران و انبوه‌سازان پرداخت شده است. دکتر هدایت از شروع عملیات ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب شماره 2 فاضلاب در دو مدول توسط قرارگاه خاتم الانبیا (ص) خبر داد و اعلام کرد طی روزهای آینده با حضور رئیس جمهور، این پروژه رسما به صورت ویدیو کنفرانس آغاز می‌شود. افتتاح پروژه‌های مسکن مهر، پروژه‌های روبنایی و همچنین شروع عملیات اجرایی مترو نیز دیگر برنامه‌های پیش رو شرکت عمران در روزهای آینده است. به گفته مدیرعامل شرکت عمران، اخذ مصوبه مترو در دستور کار اول هیئت دولت قرار دارد و به احتمال زیاد در هفته آینده مصوبه صادر خواهد شد.

دکتر هدایت از حل بسیاری از مشکلات زیرساختی پردیس در دو سال اخیر خبر داد؛ مشکلاتی که بعضا به دغدغه ملی و امنیتی نیز تبدیل شده بودند. ساخت 3 مخزن در فاز 11، یک مخزن فاز 8 و دو مخزن فاز 5 مجموعا با ظرفیت 50 هزار متر مکعب از جمله اقدامات مهم شرکت عمران برای آب‌رسانی به پروژه‌های مسکن مهر است. به گفته مدیرعامل شرکت عمران تاکنون 155 کیلومتر شبکه آب و 145 کیلومتر شبکه فاضلاب اجرا شده است و با تکمیل دو تاسیسات پمپاژ فاضلاب فازهای 5، 9 و 11، تمام فاضلاب این فازها به تصفیه‌خانه موجود منتقل خواهد شد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=23874
کد خبر
23874