مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس امروز دوشنبه 24 دی ماه 97 در نشست خبری در محل نمایشگاه مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری حاضر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس و به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی؛ مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در خصوص برخورد با پیمانکاران متخلف و پیمانکارانی که در تحویل واحدها خلف وعده داشتند اظهار داشت: همانطور که وزیر راه و شهرسازی بر آن تاکید داشت در برخورد با پیمانکاران مساعدت‌های لازم انجام خواهد شد اما بعضی از پروژه‌ها متوقف شده‌اند که از دادستانی درخواست کردیم به این پروژه ها ورود پیدا کنند.

مهدی هدایت مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در نشست خبری امروز ۲۴ دی ماه که با حضور مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید و اصحاب رسانه در نمایشگاه مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری برگزار شد با بیان اینکه تکمیل مسکن مهر پردیس در اولویت اول پروژه های شهر خواهد بود گفت: در لایحه بودجه سال آینده ردیف‌های بودجه‌ای برای پروژه مسکن مهر پردیس دیده شده است و در حال حاضر هزار میلیارد تومان پروژه در مسکن مهر پردیس در دست اجرا داریم و در دهه فجر نیز هزار میلیارد تومان پروژه کلنگ زنی خواهد شد.

وی با اشاره به تامین کسری مسکن مهر در پردیس گفت: با مشارکت‌های بانک مسکن در حال پیگیری هستیم تا از ظرفیت‌های موجود در مسکن مهر پردیس و در داخل محوطه این کسری را جبران کنیم چرا که مطالبات به حق است.

هدایت ادامه داد: ظرفیت سازی در سایت مسکن مهر پردیس برای متقاضیانی که نتوانستند مسکن مهر دریافت کنند از امسال آغاز خواهد شد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در خصوص برخورد با پیمانکاران متخلف و پیمانکارانی که در تحویل واحدها خلف وعده داشتند اظهار داشت: همانطور که وزیر راه و شهرسازی بر آن تاکید داشت در برخورد با پیمانکاران مساعدت‌های لازم انجام خواهد شد اما بعضی از پروژه‌ها متوقف شده‌اند که از دادستانی درخواست کردیم به این پروژه ها ورود پیدا کنند.

وی افزود: از پیمانکار و سازنده مسکن مهر پردیس به دادستانی معرفی و احضار شدند که پس از حضور در دادستانی پنج پیمانکار پروژه خود را فعال کردند اما سه پیمانکار هنوز موفق به فعال سازی پروژه خود نشدند بنابراین در روزهای آینده نسبت به جایگزینی سه پیمانکار دیگر اقدام خواهیم کرد.

هدایت درباره مذاکرات با قرارگاه خاتم الانبیاء برای پروژه مترو پردیس و احداث برخی از زیرساخت‌ها در مسکن مهر پردیس گفت: هنوز با قرارگاه خاتم الانبیا قرارداد منعقد نکردیم و تفاهمات نهایی نشده است و در حال اخذ مصوبات هستیم.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=18070
کد خبر
18070