با اعلام مدیرعامل شرکت عمران، مراسم افتتاحیه این واحدها و همچین افتتاح تعدادی پروژه زیربنایی و روبنایی به همراه افتتاح تقاطع غیر هم سطح فاز 11 و کلنگ زنی پروژه مترو هفته‌های آینده با حضور وزیر راه و شهرسازی آغاز خواهد شد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ دکتر هدایت در حاشیه آغاز تحویل 4030 واحد جدید مسکن مهر در شهر پردیس از تحویل حدود 70 هزار مسکن تاکنون خبر داد و این در حالی است که بالغ بر 40 هزار واحد از این تعداد، در کمتر از سه سال تکمیل و به مرحله تحویل رسیده است.

با اعلام مدیرعامل شرکت عمران، مراسم افتتاحیه این واحدها و همچین افتتاح تعدادی پروژه زیربنایی و روبنایی به همراه افتتاح تقاطع غیر هم سطح فاز 11 و کلنگ زنی پروژه مترو هفته‌های آینده با حضور وزیر راه و شهرسازی آغاز خواهد شد. به گفته دکتر هدایت بخش عمده واحدهای باقیماده در مرحله اتمام نازک‌کاری و اجرای نصبیات می‌باشند که این تعداد نیز به زودی و در ماه‌های آینده تکمیل و تحویل خواهد شد.

هم‌زمان با تحویل واحدها، ارائه خدمات اولیه زندگی جزو برنامه‌هایی است که در راس اولویت‌های شرکت عمران جهت سکونت مردم قرار دارد. موضوعی که دکتر هدایت به آن نیز اشاره‌ای کرد و اعلام کرد علاوه بر سوله‌های نانوایی و سوپر مارکت، پروژه‌های متعدد روبنایی شامل مدرسه، مسجد، درمانگاه، کلانتری و تجاری به موازات در حال اجراست تا این بخش از نیازهای مردم نیز تامین شود.

هزینه‌های سنگین آماده‌سازی و تکمیل واحدها موضوع دیگری بود که مددیرعامل شرکت عمران با آن اشاره کرد. به گفته دکتر هدایت، توقف یا کندی پروژه‌ها در سالیان گذشته باعث شد تا اکنون با هزینه‌ای ده الی پانزده برابر زمان شروع، پروژه‌ها تکمیل شود که باعث تحمیل شدن مخارج سنگین به شرکت عمران و دولت شد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=25110
کد خبر
25110