صحبت‌های دکتر هدایت در حاشیه تحویل تعدادی از این واحدها به مالکان در فازهای مختلف را می‌خوانید.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ صبح امروز با حضور مدیرعامل و اعضا هیئت مدیره شرکت عمران، روند تحویل حدود 14 هزار واحد افتتاحیه شهریورماه پردیس، آغاز شد. صحبت‌های دکتر هدایت در حاشیه تحویل تعدادی از این واحدها به مالکان در فازهای مختلف را می‌خوانید:

برگزاری رسمی افتتاحیه با حضور ریاست جمهور
با توجه به تکمیل واحدهای لیست افتتاحیه آتی مسکن مهر در شهر جدید پردیس، ما از امروز تحویل حدود 14 هزار واحد را در فازهای 5، 8، 9جدید، 9 قدیم و 11 شروع کردیم و سپس مراسم افتتاحیه را با حضور ریاست محترم جمهور و مقام عالی وزارت راه و شهرسازی برگزار خواهیم کرد.

معرفی مالکان واحدهای افتتاحیه به بانک جهت دریافت دفترچه اقساط
مالکان واحدهای افتتاحی به بانک مسکن معرفی خواهند شد تا بتوانند پس از دریافت دفترچه اقساط، نامه تحویل واحد را از کارگزاری مسکن مهر دریافت نمایند. با توجه به این که تمامی انشعابات واحدهای افتتاحی تکمیل شده است، مالکان می‌بایست جهت دریافت کنتور به نام خود، حتما فرآیند تحویل واحد را طی نمایند تا سپس کنتور را بدون پرداخت هزینه دریافت نمایند.

تحویل 14 هزار واحد افتتاحی تا سه ماه آینده
با توجه به کثرت واحدها و طی شدن روند تحویل واحد، پیشبینی می‌کنیم تمامی این واحدها تا 3 ماه آینده تحویل مالکان شود. پس از تحویل واحدهای افتتاح‌شده، در آذرماه سال جاری حدود 10 هزار واحد دیگر نیز افتتاح خواهد شد و حدود 12 هزار واحد باقیمانده نیز در خرداد ماه سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید که شامل پروژه‌هایی می‌باشد که به علت حل مشکل کسری واحدها، ساخت آن‌ها اخیرا شروع شده است.

5 هزار واحد آماده به تحویل در انتظار مراجعه مالکان
پردیس افرادی در پردیس وجود دارند که واحد آماده خود را تحویل نمی‌گیرند. هنوز مراجعه‌ای برای تحویل حدود 5 هزار واحد آماده صورت نگرفته و تلاش ما این است تا این تعداد را به حداقل برسانیم. در راستای سیاست‌های بازدارنده و جلوگیری از دلالی و بورس‌بازی مسکن، دریافت بیست میلیون تومان بابت مابی‌التفاوت بخشی از هزینه‌ها برای تکمیل پروژه‌ها، صرفا از خریداران ثانویه و سرمایه‌گذاران اخذ می‌شود و متقاضیان اولیه هیچ هزینه‌ای پرداخت نخواهند کرد. با وجود افزایش قیمت‌هایی که به ویژه در دو سال اخیر داشتیم، هیچ هزینه‌ای بابت به آورده متقاضیان اضافه نشده است.

سهمیه 14 هزار واحدی پردیس در طرح اقدام ملی
سهیمه پردیس در طرح اقدام ملی مسکن 14 هزار واحد بوده‌است که عرصه زمین حدود 11 هزار واحد به تعاونی‌های مسکن با افراد واجد شرایط واگذار شده تا ساخت واحدها را آغاز نمایند. 3 هزار واحد از این طرح نیز در بخش تعهدهای ثبت‌نامی است که همزمان با برنامه افتتاحیه با حضور ریاست محترم جمهور، عملیات بتن‌ریزی فونداسیون در بخش ساخت آغاز خواهد شد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=23299
کد خبر
23299