با توجه به وسعت و جمعیتی که در 33 هزار واحد پروژه کوزو فاز 11 مستقر خواهند شد، تکمیل تمامی خدمات در این فاز یکی از ویژه‌ترین موضوعات مورد پیگیری واحد مشارکت و سرمایه‌گذاری شرکت عمران است.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ توسعه خدمات در بخش‌های مختلف، یکی از نیازهای اصلی ساکنین شهر جدید پردیس در فازهای مسکن مهر می‌باشد. هم‌سو با پیشرفت‌های صورت گرفته در بخش‌های ساخت و آماده‌سازی واحدهای مسکن مهر، ایجاد پروژه‌های روبنایی شامل مسجد، مدرسه، درمانگاه، پارک، تجاری، کلانتری و … در قالب بسته‌های مشارکتی در دستور کار قرار دارد و در سال جاری فراخوان‌های متعددی برگزار و شرکای شرکت عمران در این موضوعات انتخاب شدند.

با توجه به وسعت و جمعیتی که در 33 هزار واحد پروژه کوزو فاز 11 مستقر خواهند شد، تکمیل تمامی خدمات در این فاز یکی از ویژه‌ترین موضوعات مورد پیگیری واحد مشارکت و سرمایه‌گذاری شرکت عمران است. در همین راستا شرکای شرکت عمران در اجرای بسته‌های فراخوان مشارکتی (M11-01) ، (M11-02) ، (M11-03) انتخاب شده و شرکت‌های معتبر ارتباطی فام، سازه کاران ایلام و امیرساوالان کومه طی مشارکت با شرکت عمران، پروژه‌های خدماتی مختلفی را در زون‌های 2 و 3 فاز 11 در قالب مدرسه، مسجد، درمانگاه، تجاری و فضای سبز ایجاد خواهند کرد.

همچنین با پیگیری عضو هیئت مدیره و مشاور عالی مدیرعامل شرکت عمران به عنوان مسئول حوزه‌های سرمایه‌گذاری و مشارکت، به زودی برندهای مشهور خدماتی نیز به فاز 11 وارد خواهند شد. در این خصوص جلساتی با شرکت کوزو به عنوان شریک شرکت عمران برای احداث سه پروژه بزرگ تجاری در این فاز برگزار و مقرر شده است برای حضور برندهای مشهور در این پروژه‌ها جهت ارائه خدمات به شهروندان برنامه‌ریزی شود.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=23515
کد خبر
23515