با توجه به پیگیری‌های مستمر شرکت عمران بابت تامین زیرساخت‌ها، صبح امروز سه‌شنبه 16 شهریورماه 1400، با حضور معاون و مدیران برق منطقه‌ای استان تهران، معاون توزیع برق تهران و رئیس اداره برق پردیس در محل شرکت عمران، دغدغه‌های این شرکت بابت تامین برق، مورد پیگیری قرار گرفت.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ هم‌زمان با رشد تصاعدی جمعیت در فازهای مسکن مهر پردیس که باعث شده این شهر رتبه اول نرخ رشد جمعیت در کشور را صاحب باشد، تامین تمامی زیرساخت‌های آب، برق و گاز یکی از اولویت‌های جدی شرکت عمران می‌باشد که با دعوت از مدیران عالی رتبه دستگاه‌های خدمات‌رسان، مشکلات یکی پس از دیگری در حال پیگیری است. با توجه به این‌که بخش عمده واحدهای مسکن مهر در پردیس تحویل مالکان شده و در سال جاری نیز حجم انبوهی از واحدهای باقیمانده در مرحله تحویل قرار دارد، تامین برق مورد نیاز شهروندان یکی از مسائل جدی است تا در آینده نیز مشکلی بابت افزایش مصرف برق شهری به تبع آن، قطعی احتمالی وجود نداشته باشد.
با توجه به پیگیری‌های مستمر شرکت عمران بابت تامین زیرساخت‌ها، صبح امروز سه‌شنبه 16 شهریورماه 1400، با حضور معاون بهره‌برداری و مدیران برق منطقه‌ای استان تهران، معاون توزیع برق تهران و رئیس اداره برق پردیس در محل شرکت عمران، دغدغه‌های این شرکت بابت تامین برق، مورد پیگیری قرار گرفت. پس از این نشست، بازدیدهای مفصل 3 ساعته نیز از فازهای مختلف مسکن مهر و شبکه‌های توزیع و انتقال برق صورت گرفت و به صورت میدانی در خصوص افزایش ظرفیت برقرسانی به پروژه‌های مسکن مهر تصمیم‌گیری شد.
با توجه به این بازدیدها و مساعدت برق منطقه‌ای استان تهران، به منظور حل تامین برق فاز 8، مقرر شد شرکت برق منطقه‌ای نسبت به صورتجلسه تحویل زمین جهت احداث پست برق 400 کیلو ولت اقدام نماید و در بخشی از همین زمین در فاز 8 که آماده‌سازی آن به اتمام رسیده، به زودی پست موقت برق 63 کیلو ولت احداث شود تا در کوتاه مدت نیز مشکلی بابت تامین برق وجود نداشته باشد.
در خصوص حل مشکل نوسانات برق فاز 11 نیز قرار شد سریعا جهت افزایش ظرفیت پست برق بلوار صیاد شیرازی اقدام شود و برق نواحی هم نسبت به اجرای خط انتقال و افزایش ظرفیت از دو مسیر اقدام نماید. همچنین با قول مساعد شرکت برق پردیس، مقرر شد اکیپ‌های نصب کنتور برق متقاضیان مسکن مهر افزایش یابد تا با توجه به روند تحویل روزانه حدود 200 واحد مسکن، مشکلی بابت تحویل کنتورها وجود نداشته باشد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=24988
کد خبر
24988