برگزاری نشست ویدیو کنفرانس بررسی پروژه‌های اقدام ملی پردیس و سایر نقاط کشور با حضور وزیر و معاونین وزارت راه و شهرسازی، مدیرعامل و مجری طرح اقدام ملی شرکت عمران شهر جدید پردیس

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ از سلسه جلسات پیگیری موضوع ثبت نام متقاضیان اقدام ملی، مراحل پالایش و تایید نهایی، تخصیص پروژه و افتتاح حساب و خصوصا بررسی عملکرد ادارات کل، شرکت های عمران شهرهای جدید و‌ بنیاد مسکن صبح سه شنبه 9 دی ماه مقام عالی وزارت راه و شهرسازی و معاونت های مسکن و ساختمان، مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، رئیس بنیاد مسکن از وزارت راه و شهرسازی و با حضور مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس و همچنین مجری طرح مسکن اقدام ملی‌ و دیگر مدیران کل و عامل شهرها از طریق ویدئو کنفرانس، به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

از اهم موارد بحث مطروحه از سوی انجمن انبوه سازان بعنوان اعتراص به قیمت ساخت پروژه ها و شاخص مبنای تعدیل بود که پس از بحث و بررسی، در نهایت مورد مورد قبول مدیران واقع نشد و مبلغ ۲۷۰۰ میلیون تومان به ازاء هر متر مربع و شاخص مبنای سه ماهه دوم برای تعدیل نهایی اعلام شد. و دستور اکید مقام عالی وزارت در جهت کاهش قیمت و بالابردن استطاعت مالی متقاضیان را یادآوری نمودند.

به شرط اینکه در مدت زمان تفاهم نامه ها اگر شرایط اقتصادی بنحوی پیشرفت که باعث تورم و افزایش هزینه مصالح و ساخت شد. هر گونه بخشنامه و دستورالعمل راجع به مابه التفاوت برای پروژه های عمرانی، به پروژه های اقدام ملی نیز تخصیص یابد. شایان ذکر است جایگاه شرکت عمران شهر جدید پردیس در بین کلیه شهرهای جدید و ادارات کل استانها، در صدر می‌باشد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=23744
کد خبر
23744