در آخرین روز کاری سال 97، شرکت عمران شهر جدید پردیس میزبان مدیران انجمن انبوه سازان استان تهران و پیمانکاران فاز 5 و 9 جدید بود.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ در این نشست علاوه بر مدیران انجمن، مدیرعامل شرکت عمران، عضو هیئت مدیره و معاون فنی و اجرایی شرکت حضور داشتند و در مورد ادامه فعالیت شرکت‌های زیرمجموعه در فازهای 5 و 9 جدید بحث و گفت‌و‌گو شد.

مدیرعامل شرکت عمران ضمن تبریک در پیش بودن سال جدید، از همراهی شرکت‌های حاضر در فازهای 5 و 9 در چند ماهه اخیر و فعالیت مجدد آن‌ها تشکر کرد. با اعلام هدایت، در این مدت برای تمامی موانع موجود در مسیر تکمیل مسکن مهر، چاره‌ای اندیشیده شده و با تصویب لایحه‌های مورد نیاز توسط مجلس شورای اسلامی و همچنین مصوبه‌های شورای مسکن، دغدغه‌ای بابت پرداخت کارکرد به شرکت‌های فعال وجود ندارد و فضا برای کار کاملا مهیا است. با اعلام مدیرعامل شرکت عمران، موضوع فروش عرصه در فاز 5 و 9 جدید نیز به زودی به طور جدی آغاز خواهد شد و مالکان این فاز نیز به زودی می‌توانند برای خرید قطعی واحدهای خود اقدام کنند.

بعد از صحبت‌های مدیرعامل شرکت عمران، مدیران انجمن انبوه سازان به صحبت پرداختند و از توجه جدی شرکت عمران برای حل موضوعات باقی‌مانده در فاز 5 و 9 جدید تشکر کردند. ایرج رهبر، نائب رئیس انجمن انبوه سازان تهران، حضور تیم مدیریتی جدید در پردیس را عامل تحولات بزرگ اخیر در پروژه‌های عمرانی این شهر دانست و از اعتماد شرکت عمران به ظرفیت‌‌ پیمانکاران این فازها و همچنین حل مسائل مالی پروژه‌ها تقدیر کرد. در ادامه احمد خرم، رئیس انجمن انبوه سازان و وزیر سابق راه و ترابری به صحبت پرداخت و ابراز امیدواری کرد به زودی شاهد تحولات بیشتر در مسکن مهر پردیس به ویژه پروژه ده هزار واحدی فازهای 5 و 9 جدید باشیم.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=15541
کد خبر
15541