بعد از برگزاری این جلسه، به زودی دیگر نمایندگان متقاضیان در سایر فازهای مسکن مهر نیز دعوت خواهد شد جلسات مختص بقیه فازها نیز با حضور مالکان برگزار شود.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ این نشست عصر امروز سه‌شنبه 21 خرداد ماه 98 با حضور مدیرعامل، مشاور فنی مدیرعامل، مدیر اجرایی کارگزاری مسکن مهر، دبیر واگذاری عرصه و نمایندگان متقاضیان فاز 8 برگزار شد. بعد از برگزاری این جلسه، به زودی دیگر نمایندگان متقاضیان در سایر فازهای مسکن مهر نیز دعوت خواهد شد جلسات مختص بقیه فازها نیز با حضور مالکان برگزار شود.

دکتر هدایت ضمن تشکر از حضور نمایندگان محترم مالکان و همچین وزیر راه و شهرسازی بابت حمایت‌های مستمر خود از تکمیل پروژه‌ها در پردیس، گزارشی از حجم میزان کارها در ماه‌های اخیر ارائه داد و از تکمیل واحدهای در آستانه سکونت، تا شهریورماه خبر داد. با اعلام مدیرعامل شرکت عمران، در جلسات هفته گذشته با تعداد زیادی از پیمانکار فاز 8، بالغ بر 24 میلیارد تومان از منابع نقدی به پروژه‌ها تزریق شد و یا تهاتر زمین صورت گرفت تا سازندگان هرچه‌ سریع‌تر برای تکمیل باقی‌مانده نصبیات پروژه‌ها اقدام کنند. با این تزریق مالی، مشکل تکمیل بیش از 7 هزار واحد که در گذشته افتتاح شده بودند و یا در مرحله نصبیات قرار دارند، حل شد و تا پایان شهریورماه این واحدها به مالکان محترم تحویل داده خواهد شد.

افزایش قیمت مصالح و اقلام نصبی از جمله مشکلات بزرگی بود که سازندگان مسکن مهر در ماه‌های اخیر با آن روبرو بودند. با این وجود هنوز هیچ افزایش قیمتی در پروژه‌ها صورت نگرفت و بخش عمده‌ای از هزینه‌ها از منابع داخلی شرکت عمران تامین و در پروژه‌ها هزینه شد. مدیرعامل شرکت عمران همچنین تامین هزینه‌ها از محل فروش عرصه را نکته‌ای مهم خواند و اعلام کرد با شرایط ویژه‌ای که دولت برای مالکان محترم در نظر گرفته، این هزینه‌ها در خود پروژه‌ها هزینه خواهد شد و علاوه بر ارزش افزوه واحدها، باعث ایجاد منابع مستمر برای تکمیل پروژه‌ها خواهد شد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=17337
کد خبر
17337