نشست بررسی عملکرد پروژه توسعه فازهای شهر جدید پردیس با مشارکت شرکت راهسازی عمران ایران

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ دکتر هدایت با اشاره به اهمیت آسفالت معابر خواستار تسریع در اجرای خط انتقال فاضلاب تا تصفیه‌خانه شماره دو پردیس قبل از آغاز فصل گرما شد، که بر این اساس ارائه برنامه زمان بندی روزانه را راهکار اجرای این طرح شمرد.وی در این برنامه زمان‌بندی اجرای شبکه های آب و فاضلاب و زیرسازی معابر را از اولویت های امسال قلمداد کرد و افزود به محض مساعد شدن شرایط جوی طی ابتدای سال آتی آسفالت معابر نیز در دستور کار قرار گیرد.

مهندس احمدزاده، مشاور اجرایی شرکت عمران در سخنان خود از اتمام و نصب اغلب شبکه ها به خطوط اصلی و اینکه آسفالت ۵ پروژه باقی مانده است سخن گفت و با اشاره به افزایش قریب‌الوقوع جمعیت خواستار تسریع در اجرای ایستگاه پمپاژ به صورت کامل و تحویل آن شد و در کنار آن نیز پشتیبانی عملیات خطوط انتقال فاضلاب نیز در دستور کار قرار گیرد.

مهندس عبدی مدیر طرح فاز 5و9جدید، آماده سازی و زیر ساخت را در فازهای 5و9جدید با اهمیت شمرد و گفت : هزینه بر و زمان بر بودن اجرای زیرساخت در این فاز به علت صعب العبور و سنگلاخ بودن بستر زمین، تلاش برای تامین نقدینگی را اجتناب‌ناپذیر نموده و خواستار اجرای یک مدل تامین مالی باثبات شد، وی تامین مصالح، اجرای دیوارهای بتنی و اتمام معابر را از مهمترین اهداف خود بیان کرد.

مدیرعامل شرکت عمران ایران در جمع بندی موضوعات مطروحه گفت: شرکت عمران ایران در شهر پردیس با هدف غیرانتفاعی حضور یافته است و از تمام ظرفیت خود حتی با استفاده از ظرفیت کارگاه‌های سایر شهرها در صدد اتمام پروژه های پردیس است.

در پایان تیم اجرایی شرکت عمران ایران آخرین وضعیت اقدامات خود در فازهای 8 و 5و9جدید را تشریح کرده و در خصوص طراحی ها، اجرا و تامین مالی پیش رو بحث و تبادل نظر شد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=22160
کد خبر
22160