به گفته مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن، اکنون شاهد این هستیم که در هر نقطه از شهر پردیس فعالیت عمرانی در حال اجرا است و به صراحت می‌گویم که بعد از هر بازدید پردیس بنده روحیه مضاعفی می‌گیرم.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ صبح امروز با حضور مهندس مهرآبادی (قائم مقام وزیر در طرح مسکن مهر و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن) به همراه عضو هیئت مدیره سازمان ملی زمین و مسکن، بازدهای مفصلی از عملیات‌های عمرانی فازهای مختلف مسکن مهر صورت گرفت.

مهرآبادی ابتدا در نشستی با حضور مدیرعامل و اعضا هیئت مدیره شرکت عمران شرکت کرد و گزارشی از آخرین وضعیت پروژه‌ها توسط دکتر هدایت به معاون وزیر راه و شهرسازی ارائه شد. پس از این جلسه مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن به همراه مدیرعامل شرکت عمران بازدیدهایی از پروژه‌های مختلف فازهای 8، 9 و 11 به عمل آورد.

مهرآبادی در حاشیه این نشست و بازدید، از آماده بهره‌برداری بودن هفت هزار واحد تا قبل از اتمام سال جاری خبر داد و اعلام کرد در یک هفته آینده علاوه بر افتتاح این واحدها، کلنگ پروژه ملی مترو تهران – پردیس نیز به زمین خواهد خورد. او ضمن تشکر از مدیریت و راهبری دکتر هدایت در حل تمامی موضوعات پردیس، ایشان را مدیری خطرپذیر توصیف کرد که موفق شد با انگیزه بالا بسیاری از مشکلات را حل نماید تا در این روزها شاهد فعالیت‌های سنگین و عظیمی در فازهای مختلف باشیم.

به گفته مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن، اکنون شاهد این هستیم که در هر نقطه از شهر پردیس فعالیت عمرانی در حال اجرا است و به صراحت می‌گویم که بعد از هر بازدید پردیس بنده روحیه مضاعفی می‌گیرم. مهرآبادی اعلام کرد که تمامی تلاش‌ها در این راستا است که تمامی پروژه‌ها به غیر از بخش کوچکی شامل پروژه‌های جدید و پروژه‌های که به دلیل مشکلات حقوقی دیرتر آغاز شده، مابقی تا قبل از اتمام دولت دوازدهم به پایان برسد و به مالکان تحویل شود.

عضو هیئت مدیره سازمان ملی زمین و مسکن نیز پس از این بازدید حجم فعالیت‌ها را بسیار بالا توصیف کرد. مهندس بلوردی، پروژه پردیس در مقیاس پروژه‌های کشور، پروژه بسیار بزرگی دانست. به گفته او صرف نظر از هزینه‌ها و موضوعات مربوط به ساخت واحدهای مسکونی، حجم عظیمی از عملیات‌های آماده‌سازی و محوطه‌سازی شامل خاکبرداری، آسفالت و … در این پروژه در حال فعالیت است و امیدوار هستیم تا زودتر عملیات‌های مختلف به پایان برسد و مردم بتوانند واحد خود را تحویل بگیرند.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=24054
کد خبر
24054