با توجه به این جلسه مقرر شده است هم‌‌زمان با پیشرفت پروژه‌ها، نصب علمک‌ها، توسعه شبکه و نصب انشعابات توسط شرکت گاز نیز تسریع پیدا کند.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ تامین خدمات اولیه برای استقرار مالکان مسکن مهر در پردیس، یکی از اولویت‌های شرکت عمران شهر جدید پردیس است که به موازات پیشرفت فیزیکی در بخش ساخت، تکمیل خدمات زیربنایی نیز در حال پیشرفت است. بعد از مذاکرات متعدد با مسئولان عالی‌رتبه دستگاه‌های خدمات‌رسان از جمله مدیران شرکت آب و فاضلاب شرق استان، عصر امروز دوشنبه 27 خرداد 98، مدیران ارشد شرکت گاز استان تهران مهمان شرکت عمران شهر جدید پردیس بودند.

این نشست که با حضور مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت عمران، مدیران زیرساخت شرکت عمران، مدیر پروژه‌ فازهای مختلف و همچنین مدیرعامل، اعضا هیئت مدیره و معاونت‌های شرکت گاز استان تهران در محل شرکت عمران برگزار شد، در خصوص مسائل مختلف تکمیل انشعابات بحث و تبادل نظر شد. با توجه به این جلسه مقرر شده است هم‌‌زمان با پیشرفت پروژه‌ها، نصب علمک‌ها، توسعه شبکه و نصب انشعابات توسط شرکت گاز نیز تسریع پیدا کند تا بتوان بعد از تکمیل واحدها، در کوتاه‌ترین زمان واحدهای آماده را به مالکان محترم مسکن مهر تحویل داد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=17829
کد خبر
17829