به تمامی شهروندان پردیسی اکیدا توصیه می‌گردد که در مواقع برفی حتما خودرو خود را مجهز به زنجیر چرخ نمایند و از سفرهای غیرضروری خودداری نمایند تا مانع امدادرسانی به موقع به دیگر ساکنین محترم نشوند.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ مطابق بررسی‌ الگوهای هواشناسی، موج دوم بارشی این هفته به‌تدریج از سه‌شنبه از سمت مرزهای شمال غرب و غرب وارد کشور شده و بسیاری از مناطق کشور از بارش‌‌های این سیستم تا روز جمعه بهره خواهند برد. شدت بارش‌های این سیستم در استان‌های غرب، شمال غرب، جنوب غرب و دامنه‌های البرز و زاگرس خواهد بود.

با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، ستاد برف‌روبی شرکت عمران شهر جدید پردیس آمادگی کامل جهت ارائه خدمات به ساکنین فازهای مسکن مهر در مواقع برفی و یخبندان را دارد. به تمامی شهروندان پردیسی اکیدا توصیه می‌گردد که در مواقع برفی حتما خودرو خود را مجهز به زنجیر چرخ نمایند و از سفرهای غیرضروری خودداری نمایند تا مانع امدادرسانی به موقع به دیگر ساکنین محترم نشوند.

اخطار برف و کولاک:
با توجه به شدت بارش برف در استان‌های اردبیل، آذربایجان‌ها، کردستان، زنجان، قزوین، البرز، تهران، همدان، کرمانشاه، لرستان، چهار محال و بختیاری، مرکزی و مناطق سردسیر در ایلام، گیلان، مازندران، گلستان، فارس، کهگیلویه بو بویراحمد، اصفهان، یزد، کرمان، سمنان و به‌تدریج خراسان‌های شمالی و رضوی به‌تدریج از غرب به شرق از سه‌شنبه تا جمعه، اختلال در ترددها و کولاک در مناطق کوهستانی و گردنه‌ها پیش بینی میگردد. موج بعدی بارشی از روز جمعه وارد کشور شده و با توجه به همراهی آن با توده هوای بسیار سرد شاهد بارش‌های قابل توجه برف و کولاک و یخبندان شدید در شمال غرب، غرب و دامنه‌های البرز و زاگرس خواهیم بود.

لذا از مردم خواسته می شود زنجیر چرخ از درب منزل اقدام نمایند و تجهیزات و لوازم زمستانی در خودروی همراه داشته باشند.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=22148
کد خبر
22148