نخستین آگهی فراخوان‌های مشارکتی انتخاب سرمایه‌گذار در شهر جدید پردیس با حجم سرمایه‌گذاری مجموعا بیش از 280 میلیارد تومان از ابتدای هفته جاری در روزنامه‌های کثیرالانتشار درج شد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ ساخت پروژه‌های مشارکتی روبنایی در فازهای مختلف در راستای تسهیل دسترسی به نیازهای روزمره زندگی شهروندان پردیس، یکی از مهم‌ترین اولویت‌های شرکت عمران در سال جاری می‌باشد و تاکنون جلسات و برنامه‌ریزی‌های متعددی در این راستا صورت گرفته است.

در همین راستا و با اعلام عضوهیئت مدیره و مسئول پروژه‌های مشارکت و سرمایه‌گذاری شرکت عمران، نخستین آگهی فراخوان‌های مشارکتی انتخاب سرمایه‌گذار در شهر جدید پردیس با حجم سرمایه‌گذاری مجموعا بیش از 280 میلیارد تومان به منظور ساخت خدمات روبنایی در فاز 11 در قالب دو بسته مشارکتی متنوع، از ابتدای هفته جاری در روزنامه‌های کثیرالانتشار درج شد. این فراخوان اولین سری از فراخوان‌های تنظیم شده در سال جاری می‌باشد که با روشی جدید، عاملی برای انگیزه بیشتر سرمایه‌گذاران جهت اجرای پروژه‌های مشارکتی در پردیس خواهدبود.

به گفته دکتر پیرفرشی، با توجه به تکمیل و تحویل بخش عمده پروژه مسکن مهر، سرمایه‌گذاری در شهر جدید پردیس به عنوان شهری برای فرصت‌های سرمایه‌گذاری تکرارنشدنی را می‌توان یکی از پیشنهادهای هیجان‌انگیز و سودآور برای فعالان اقتصادی دانست. در همین خصوص امسال بیش از 2800 میلیارد تومان فراخوان مشارکتی توسط شرکت عمران برگزار خواهد شد که در قالب آن تعداد زیادی پروژه‌های روبنایی به ارزش حدود 1400 میلیارد تومان در فازهای مختلف ساخته خواهد شد.

گفتنی است سرمایه‌گذاران علاقه‌مند حداکثر تا پنجم مرداد ماه فرصت خواهندداشت تا پس از مطالعه جزییات دو آگهی جدید منتشر شده از طریق وبسایت شرکت عمران یا روزنامه‌های مناقصه مزایده و ایران و سپس دریافت اسناد از دبیرخانه شرکت عمران، در فراخوان ارزیابی کیفی، شناسایی و انتخاب سرمایه‌گذار شرکت نمایند.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=23030
کد خبر
23030