بعد از جایگزینی تعدادی از پروژه‌ها در فازهای مختلف، این باز نوبت به پیمانکار کم‌کار حسینیه سیدالشهدا در فاز 8 رسید.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ با توجه به برنامه‌های ویژه تیم مدیریتی شرکت عمران در 3 ماهه انتهایی سال 97، در هفته‌های گذشته بسیاری از پروژه‌های مختلف با افزایش اکیپ‌های اجرایی و شدت دادن به روند ورود مصالح به فازها، فعال‌تر از گذشته عملیات‌ها را ادامه دادند. در این میان ادامه کم‌کاری چند شرکت سازنده در فازهای مختلف و فعال‌نشدن کارگاه‌ها به صورت مشهود، دلیل بزرگی بود تا با پیگیری‌های قضایی بتوان به صورت اقاله و یا فسخ تفاهم‌نامه، سازنده‌های جدیدی را جایگزین کرد.

بعد از جایگزینی تعدادی از پروژه‌ها در فازهای مختلف، این باز نوبت به پیمانکار کم‌کار حسینیه سیدالشهدا در فاز 8 رسید. با وجود اخطارهای متعدد شرکت عمران و همچنین دو مرتبه حضور دادستان پردیس در این پروژه و مصاحبه‌های تلویزیونی ایشان، اما باز هم افزایش نیرو‌های انسانی در این پروژه به صورت مشهود مشاهده نشد. با پیگیری‌های شرکت عمران و بعد از پیگیری‌های حقوقی، در نهایت موضوع فسخ تفاهم‌نامه با این سازنده به مرحله انتهایی خود رسید و به پیمانکار ابلاغ شد.

گفتنی است با توجه به این‌که تفاهم‌نامه‌های مسکن مهر به صورت 3 جانبه میان بانک، سازنده و متقاضی (شرکت عمران به عنوان نماینده مردم) است، به طور معمول فرآیند فسخ تفاهم‌نامه حداقل سه ماه به طول خواهد انجامید و حالا بعد از فسخ با پیمانکار سیدالشهدا، باید پایان کار این سازنده در پردیس را اعلام کرد. با اعلام مدیرعامل شرکت عمران در اسرع وقت سازنده جدیدی جایگزین این پیمانکار کم‌کار خواهد شد و با تحویل کارگاه‌، فعالیت اجرایی ادامه پیدا خواهد کرد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=15592
کد خبر
15592