برگزاری جلسات مختص هر پروژه با حضور پیمانکاران فازها، ایده‌ای است که از چندی پیش با دعوت از پیمانکاران فاز 8 اجرا شد و این روزها با دعوت از پیمانکاران فازهای 5 و 9 ادامه پیدا کرده و به زودی با حضور پیمانکاران دیگر فازها تداوم پیدا خواهد کرد.  

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ با دستور مدیرعامل شرکت عمران در این جلسات به صورت مجزا وقت مفصلی برای هر پیمانکار در نظر گرفته شده است تا در حضور مدیرعامل، معاون و مدیر فنی و اجرایی، مدیر پیمان و رسیدگی و مدیر طرح فاز 5 و 9 جدید، تمامی مشکلات پروژه‌ها به ریز بیان شود و به سرعت تصمیم‌گیری شود. با توجه به برگزاری جلسات با تمامی پیمانکاران بخش ساخت فازهای 5 و 9 جدید (آرنوساز، کیمیا آفرینان پاسارگاد، طاق پیل، سامان گزار، طرح و ساخت سام، زمین سازان، سازانه بتن، پویان بتن، پرهام پارینا، دبله، توسعه شهرسازی ایرانیان، بتن نما، آرشام و پیوند آرمه) مقرر شده است به زودی تزریق مالی مناسبی به صورت نقدی و تهاتر به پیمانکاران صورت گیرد، تا بتوان با سرعت بیشتری شاهد پیشرفت پروژه‌ها بود.

همچنین در دیدار با نمایندگان شرکت راهسازی عمران ایران به عنوان پیمانکار بخش زیرساخت این دو فاز، مقرر شده است تا لوله‌های باقی‌مانده آب و فاضلاب و گاز خریداری و وارد پروژه‌ها شود تا شاهد عقب ماندن عملیات زیرساخت‌ در فاز 5 شمالی و 9 جدید نیز نباشیم. پس از اقاله تمامی پروژه‌های فازهای 5 و 9 جدید به خود سازندگان، این روزها عملیات عمرانی در این دو فاز با شتاب بیشتری در حال اجرا می‌باشد. برگزاری جلسات رو در رو با پیمانکاران فاز های مختلف مسکن مهر از سوی مدیر عامل شرکت عمران، با هدف تسریع در انجام کلیه فعالیت های عمرانی در پروژه ها پیگیری می‌شود تا در شرایط مناسب فصل کاری از تمام ظرفیت‌های موجود در سطح کارگاه‌های ساختمانی و راهسازی استفاده شود.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=18012
کد خبر
18012