با توجه به اسکان متقاضیان در فاز 8 و افزایش سرعت حضور مالکان در پروژه‌های این فاز، تامین نیازهای اولیه ساکنان از جمله مدرسه، مسجد، درمانگاه، خدمات شهری و امنیت جزو اولویت‌های مهم شرکت عمران در ارائه خدمات به فازهای مختلف مسکن مهر از جمله فاز 8 است.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ بعد از پیگیری‌های شرکت عمران، این روزها کلانتری این فاز در حال تجهیز است و با حضور نیروهای انسانی از دهه مبارک فجر شاهد آغاز به کار رسمی کلانتری خواهیم بود. فعالیت‌های اجرایی برای تکمیل درمانگاه در فاز 8 نیز سرعت گرفته و روزانه شاهد پیشرفت محسوس عملیات ساخت این مرکز درمانی هستیم. خدمات شهری شرکت عمران نیز که روزانه فعالیت‌های مختلفی از جمله جمع‌آوری زباله و نطافت را برعده دارد، این روزها در حالت آماده باش کامل به سر می‌برد تا بلافاصله بعد از بارش برف عملیات برف‌روبی را آغاز کند.

اما وعده مهم مدیرعامل شرکت عمران به ساکنان مربوط به تکمیل مدارس فاز 8 است. بعد از جلسات هدایت با سازنده، مساعدت‌های مالی برای تکمیل باقی‌مانده کارها صورت گرفته و پیمانکار با خرید تجهیزات و تکمیل تاسیسات، مشغول تکمیل پروژه‌ها است تا به زودی مدارس فاز 8 برای استفاده فرزندان ساکنان این فاز قابل استفاده گردد و این مشکل مالکان محترم نیز حل شود.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=18084
کد خبر
18084