نخستین قرارداد بخش ساخت و محوطه‌سازی پروژه طرح اقدام ملی مسکن در پردیس منعقد شد و طرف روزهای آینده نیز قرارداد با سایر پیمانکاران منتخب عقد خواهد شد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ ساخت پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن در کنار تکمیل پروژه‌های مسکن مهر در پردیس، یکی از اولویت‌های مهمی است که به موازات هم در حال پیشرفت است.

پس از اجرای عملیات آماده‌سازی اراضی مربوط به طرح اقدام ملی مسکن در فازهای مختلف، از ماه‌های قبل مراحل برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکاران بخش ساخت این طرح در پردیس آغاز شد که تعدادی از سازندگان واجد شرایط انتخاب شدند تا به زودی عملیات بخش ساخت این پروژه‌ها نیز کلید بخورد.

در همین خصوص عصر امروز و با عقد قرارداد میان شرکت عمران و شرکت شایان عمران آهوان، نخستین قرارداد بخش ساخت و محوطه‌سازی پروژه طرح اقدام ملی مسکن در پردیس منعقد شد و طرف روزهای آینده نیز قرارداد با سایر پیمانکاران منتخب عقد خواهد شد. این قراردادها مربوط به ساخت 3 هزار بخش واحد ثبت نامی توسط وزارت راه و شهرسازی می‌باشند. حدود 11 هزار واحد دیگر نیز مربوط به بخش تعاونی‌ها می‌باشند که اراضی مورد نیاز جهت ساخت این بخش به تعاونی‌های واجد شرایط واگذار شده است.

گفتنی است از ابتدای مرداد لغایت 9 مردادماه سال جاری، مرحله جدید فراخوان ارزیابی کیفی سازندگان و پیمانکاران پروژه اقدام ملی مسکن در پردیس در حال برگزاری است و انبوه‌سازان علاقه‌مند می‌توانند در این مرحله نیز اقدام به دریافت اسناد فراخوان جهت ساخت این پروژه‌ها نمایند.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=23061
کد خبر
23061