رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و رئیس مجمع نمایندگان استان تهران از وزیر راه و شهرسازی بابت در اولویت قرار دادن موضوع پردیس تشکر کرد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ صحبت‌های رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و رئیس مجمع نمایندگان استان تهران در مراسم آغاز عملیات اجرایی زیرساخت‌های پردیس و مطالعات فاز 2 مترو را می‌خوانید:

پتانسیل بالای پردیس در بخش‌های مختلف

مجمع نمایندگان تهران اولویتی را به شهرستان های اقماری تهران اختصاص داد. شهرهایی که حضورشان در محاورت تهران یک مزیت است و باید بتوانیم مشکلاتشان را حل کنیم. این فرصتی است برای ساماندهی تهران و به خصوص حاشیه‌نشینی که در تهران داریم تا بتوانیم از امکانات و شرایط این شهرستان‌ها به نحو مطلوب استفاده کنیم. شهرستان پردیس پتانسیل‌های بالایی در همه بخش‌ها دارد و می‌تواند در خدمت توسعه ملی باشد. از استاندار درخواست می‌کنیم تا اولویتی را در این شهرستان بگذارد. پردیس می‌تواند در توسعه فناوری به خصوص فناوری‌های پیشرفته، در راستای سند چشم انداز گام‌های اساسی را بردارد.

اهمیت راه دسترسی به تهران است

موضوع اصلی در پردیس بحث تکمیل مسکن مهر و تحویل واحد به کسانی که در گذشته نام‌نویسی کرده و پول پرداخت کرده‌اند است. بحث بعدی مربوط به تامین زیرساخت‌ها و از همه مهم‌تر راه دسترسی شهرستان به تهران است. صمیمانه از وزیر محترم و همکارانشان تشکر می‌کنم که این مسائل در مجموع وضعیت خوبی را پیدا کرد.

به نتیجه رسیدن مسکن مهر در فاصله کوتاه

با فعالیت‌های مهندس طاهرخانی و دکتر هدایت انشاالله در فاصله کوتاهی مسکن مهر به نتیجه خواهد رسید. چند هزار کسری واحد داریم و مردم طلبکارند که دوستان قول دادند تا این مسئله را حل بکنند. در زیرساخت‌ها هم که یکی از مشکلات بود خوشبختانه کارهای خوبی شده و امیدواریم هستیم که وضعیت بهتری پیدا بکند. به ویژه موضوع مترو که آرزوی این شهرستان بود و امیدواریم شاهد بهره‌برداری از مترو هم در پردیس و هم در اسلامشهر باشیم.

تشکر از وزیر راه و شهرسازی بابت اولویت موضوع پردیس

از همکاری های خوب وزارت راه و شهرسازی به خصوص مهندس اسلامی که حداقل دو مرتبه در این مقطع در پردیس حضور پیدا کرده‌اند تشکر می‌کنیم که با همه مشکلات، با این اولویت مسائل را دنبال می‌کنند. ما هم در مجلس در خدمتشان هستیم که با قوانین مورد نیاز بتوانیم اشکالات را رفع کنیم.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=17263
کد خبر
17263