صبح امروز دکتر هدایت در نشستی با حضور آقای نامجو (مدیرعامل بنیاد تعاون وزارت دفاع) و آقای نظری (مدیرعامل شرکت راهسازی و عمران ایران) حاضر شد و خواستار سرعت‌دهی در تکمیل پروژه‌ها شد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ با شروع سال جدید و با وجود درگیری کشور با ویروس کرونا، اما فعالیت‌های عمرانی در پردیس متوقف نشد و با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی، بیشتر از گذشته فعالیت‌ها در حال انجام است.

با توجه به آب و هوای مناسب و قرار داشتن در فصول کاری، در کنار تکمیل بخش ساخت ابنیه، یکی از اولویت‌های مهم شرکت عمران تکمیل سریع پروژه‌های آماده‌سازی و محوطه‌سازی و اجرای زیرساخت است تا در فصول سرد سال نگرانی از این بابت وجود نداشته باشد.

بخش عمده‌ای از پروژه‌های مربوط به آماده‌سازی مسکن مهر در فازهای 5، 8 و 9 جدید در دستور کار شرکت راهسازی عمران ایران قرار دارد که این شرکت زیرمجموعه وزارت دفاع و پشتیبانی با سرعت قابل قبول و طبق برنامه زمان‌بندی در فازهای مختلف، مشغول اجرای عملیات می‌باشد. با وجود سرعت قابل قبول، اما به جهت افزایش شتاب و تکمیل پرسرعت باقیمانده پروژه‌ها و در نهایت تحویل به مالکان، با تاکید مدیرعامل شرکت عمران قرار است به زودی شاهد افزایش نیروهای انسانی و ماشین آلات این شرکت راهسازی در فازهای مختلف باشیم.

در همین راستا صبح امروز دکتر هدایت در نشستی با حضور آقای نامجو (مدیرعامل بنیاد تعاون وزارت دفاع) و آقای نظری (مدیرعامل شرکت راهسازی و عمران ایران) حاضر شد و خواستار سرعت‌دهی در تکمیل پروژه‌ها شد. با تزریق بخش اول وام هزار میلیارد تومانی به پروژه‌های مسکن مهر، این فعالیت‌ها وارد دور جدیدی شده است و با دستور مدیرعامل شرکت عمران، سازندگان ملزم به استفاده از شیفت شب کاری در پروژه‌های خود هستند.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=22923
کد خبر
22923