با توجه به حجم انبوه سازندگان مسکن مهر، مشکلات ریز و درشت شهرسازی برخی از پروژه‌ها باعث شده تا اخذ تاییده‌ها و در نهایت پایان کار از شهرداری با مشکلاتی همراه باشد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ با توجه به تحویل بخش عمده پروژه‌های مسکن مهر پردیس و نزدیک شدن به انتهای این ابر پروژه عمرانی، یکی از موضوعات مهم، اخذ پایان کار پروژه‌های ساختمانی در فازهای مسکن مهر است.

با توجه به حجم انبوه سازندگان مسکن مهر، مشکلات ریز و درشت شهرسازی برخی از پروژه‌ها باعث شده تا اخذ تاییده‌ها و در نهایت پایان کار از شهرداری با مشکلاتی همراه باشد. در همین خصوص نشستی مشترک با حضور مدیرعامل، عضو هیئت مدیره، معاون مسکن و شهرسازی شرکت عمران و همچنین معاون شهرسازی شهرداری برگزار شد تا در حضور انبوه‌سازان مسکن مهر، مشکلات اساسی بررسی و چاره اندیشی شود.

سازندگان پروژه‌های اقدم، عمران ابنیه پاسارگاد، امیرساوالان، تخت جمشید، پویان بتن سامان، ارگ سازان کیهان، طاق پیل، تراز سازان عمران، عمارت سازه سورنا و آسایش پارسه کوشان از جمله شرکت‌های حاضر در این جلسه بودند. مشکلات مختلف از جمله دریافت پروانه ساختمانی، ضوابط آتش‌نشانی، تاییده استحکام، تاییده‌های گاز، ساخت‌ غیرمجاز، مسائل مربوط به پارکینگ از جمله مسائل اساسی بود که مقرر شد با مراجعه انبوه‌سازان به شهرداری، مسائل مختلف حل گردد تا به زودی و پس از تکمیل نهایی پروژه‌ها، پایان کار صادرها صادر شود.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=24950
کد خبر
24950