معاون وزیر راه و شهرسازی به پردیس سفر کرد و در بازدیدی 5 ساعته، آخرین وضعیت فازهای 5، 8، 9 و 11 مسکن مهر و همچنین پروژه‌های طرح اقدام ملی را مورد بررسی قرار داد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ صبح امروز جمعه 24 دی ماه 1400، معاون وزیر راه و شهرسازی به پردیس سفر کرد و در بازدیدی 5 ساعته، آخرین وضعیت فازهای 5، 8، 9 و 11 مسکن مهر و همچنین پروژه‌های طرح اقدام ملی را مورد بررسی قرار داد. پروژه‌های مسکن مهر، پروژه‌های روبنایی و خدماتی، پروژه‌های اقدام ملی، یادمان شهدا از جمله اماکنی بود که توسط معاون وزیر راه و شهرسازی به صورت میدانی بازدید شد. مهندس غراوی و رحمانی اعضای هئیت مدیره و مهندس چاغروندی مدیر کل دفتر فنی اجرایی و نظارت شهرهای جدید، همراهان معاون وزیر در این بازدید بودند.
دکتر جعفری پس از بازدید از کلیه فازهای مسکن مهر، در شرکت عمران حاضر شد و در نشستی با سرپرست، اعضا هیئت مدیره، معاونین، مدیران شرکت عمران و مدیران طرح فازها، سیاست‌های شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید را برای مدیران پردیس تببین و مسیر حرکتی این شرکت در جهت تکمیل پروژه‌ها و ارائه خدمات به شهروندان را مشخص کرد.
سرپرست شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید سپس به همراه دکتر پیرفرشی سرپرست شرکت عمران در نماز عبادی سیاسی روز جمعه شهرستان پردیس حضور پیدا کرد و ضمن ادای فریضه نماز جمعه، دیداری با شهروندان پردیسی داشت و شنونده مسائل و مشکلات از زبان این عزیزان بود. برگزاری جلسه مشترک با حضور امام جمعه، فرماندار، شهردار و فرمانده سپاه پاسداران نیز پایان بخش حضور معاون وزیر راه و شهرسازی در شهر جدید پردیس بود.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=25523
کد خبر
25523