در ساخت واحدهای جدید مسکونی، تناسبات فضاهای عمومی و خصوصی ابعاد واقعی پیدا نموده و فضاهای پرت و غیرقابل استفاده به حداقل کاهش پیدا کرده است.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ مدارس اجتماع محور با تمرکز بر ایجاد کانون فعالیت‌های توسعه محله‌ای با هدف ارتقا کیفیت زندگی ساکنان و بهره‌مندی بهینه از فضاها و مکان‌های شهری و ترویج و تشویق تعاملات اجتماعی با رویکرد محله محوری در رونق فعالیت‌های ورزشی، فرهنگی، هنری و خلاقانه محله، افتتاح خواهند شد. در همین راستا در نشستی با حضور آقای روشان (مدیر روابط عمومی) و خانم دکتر میرمحمدی (مسئول فرهنگی و اجتماعی شرکت عمران)، آخرین مسائل مرور شد تا در روزهای آینده، شاهد بهره‌برداری این دو مدرسه باشیم.

در این مدارس بخش‌های ویژه‌ای از جمله کارگاه خلاقیت، بازی‌های تمرکزی و بازی درمانی، کارآفرینی محصولات ارگانیک، کارگاه عمران و نقشه‌کشی، سالن ورزشی چند منظوره، نقاشی، طراحی، خوش‌نویسی، آموزش صنایع دستی، آموزش و کارآفرینی خیاطی، آموزش تعمیر تلفن همراه، تعمیر آسانسور، تعمیر موتور سیکلت، رباتیک، گرافیک، کارگاه آموزش چرم‌دوزی، کارگاه کارآفرینی و ارائه کار در منزل، کلینیک مشاوره خانوادگی و گفتار درمانی از جمله خدماتی است که در دو مدرسه اجتماع محور شماره 1 و 2 به ساکنین محترم ارائه خواهد شد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=20286
کد خبر
20286