علاقه‌مندان می‌توانند با جستجوی آدرس @investment.pardis.ntdc.ir در اینستاگرام، از آخرین وضعیت فراخوان‌های مشارکتی شرکت عمران اطلاع یابند.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ با توجه به برگزاری فراخوان‌های متعدد پروژه‌های مشارکتی در سال جاری، از هفته جاری صفحه اینستاگرام پروژه‌های مشارکتی شرکت عمران شهر جدید پردیس راه‌اندازی شد. در این کانال ارتباطی، به صورت تخصصی اطلاعات مربوط به پروژه‌های مشارکتی و سرمایه‌گذاری در پردیس به مخاطبان ارائه خواهد شد و مدیران و پیمانکاران توانمند قادر خواهند بود با دریافت این گزارشات، جهت شرکت در فراخوان‌های مشارکتی شرکت عمران اقدام نمانید.

عضو هیئت مدیره شرکت عمران، در همین خصوص اعلام کرد که تا پایان مهرماه به صورت هفتگی بسته‌های مشارکتی مختلفی به صورت فراخوان منتشر خواهد شد تا به زودی خدمات مورد نیاز ساکنین پردیس به ویژه در فازهای مسکن مهر تامین شود. به گفته دکتر پیرفرشی، از این پس جزییات مربوط به بسته‌ها از طریق لایو اینستاگرام با حضور معاون مدیران مربوطه اطلاع‌رسانی می‌شود و سرمایه‌گذاران شناسایی شده نیز از طریق اعلام میز خدمت، در جریان پخش زنده و مشاهده این جلسات قرار خواهند گرفت؛ البته در پایان فیلم پخش زنده در صفحه اینستاگرام بارگذاری خواهد شد تا برای سایر سرمایه‌گذاران علاقه‌مند نیز قابل مشاهده باشد.

گفتنی است از جمله مهم‌ترین بخش‌های این فراخوان‌ها، ساخت 26 پارک و فضای سبز می‌باشد که در بسته‌های مختلف سازماندهی خواهد شد. تاکنون استقبال خوبی از جانب سرمایه‌گذاران و شرکای توانمند به منظور مشارکت در ساخت پروژه‌های مختلف شده و به زودی شاهد انتشار فراخوان‌های متعدد دیگری نیز خواهیم بود. علاقه‌مندان می‌توانند با جستجوی آدرس @investment.pardis.ntdc.ir در ایسنتاگرام، از آخرین وضعیت فراخوان‌های مشارکتی شرکت عمران اطلاع یابند.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=23244
کد خبر
23244