در آستانه سال جدید، مدیرعامل شرکت عمران با حضور در جمع پرسنل شرکت و نیروهای کارگزاری مسکن مهر، بایت یک سال تلاش کارمندان از آن‌ها تشکر کرد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ هدایت ضمن تبریک در پیش بودن سال نو، سال 98 را سال تغییرات بزرگ برای پردیس دانست و ابراز امیدواری کرد با تلاش همه، بتوان بهترین اتفاقات را برای مالکان مسکن مهر رقم زد.

فعال‌تر شدن پروژه‌ها، حضور قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) به منظور ایجاد زیرساخت‌های پردیس، قرارداد با شرکت راهسازی عمران و ایران برای عملیات‌های آماده‌سازی و محوطه‌سازی فازهای 5، 8 و 9 جدید، آغاز طرح مطالعاتی جهت شروع عملیات مترو تهران – پردیس از جمله موارد مهمی بود که هدایت به آن اشاره کرد و از همراهی تمامی پرسنل شرکت عمران در یک سال اخیر و به ویژه سه ماه گذشته تشکر کرد.

در ادامه و دیدار با پرسنل کارگزاری مسکن مهر، هدایت به چند اولویت مهم در سال جدید اشاره کرد و خواستار ادامه روند مثبت ماه‌های اخیر شد. تحویل تمامی قراردادهای 5 برگی ضد جعل تا خرداد ماه و پایان تخصیص واحدهای باقی‌مانده در همین ماه، دو موضوع مهمی بود که مدیرعامل شرکت عمران به آن اشاره کرد. برنامه‌ریزی برای فروش عرصه مسکن مهر به مالکان محترم مورد مهم دیگری بود که مدیرعامل شرکت عمران در دیدار با پرسنل کارگزاری، خواستار تلاش تمامی نیروها در این راستا جهت ارائه خدمات بهتر به مالکان از محل فروش عرصه شد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=15546
کد خبر
15546