هوشمندسازی تمام مراحل، از ارائه صورت وضعیت انبوه سازان تا بررسی و ثبت نهایی در واحد مالی شرکت عمران و همچنین نحوه پرداخت مطالبات (نقدی یا تهاتر) از جمله امکاناتی است که در این سامانه پیشبینی شده است.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ اجازه فروش و تهاتر اراضی جهت پرداخت مطالبات سازندگان و پیمانکاران کلیه پروژه‌های عمرانی پردیس، موضوعی بود که پس از تصویب در قانون بودجه سه سال اخیر، باعث تحول بزرگی در تامین منابع مالی تکمیل پروژه‌های مسکن مهر پردیس شده است.

تاکنون در ازای ارائه صورت‌ وضعیت انبوه‌سازان، تهاترهای متعددی صورت گرفته و افزایش حجم واگذاری‌ها باعث شده تا شرکت عمران شهر جدید پردیس در یک برنامه‌ریزی یک ساله اقدام به الکترونیکی شدن فرآیندها نماید. هوشمندسازی تمام مراحل، از ارائه صورت وضعیت انبوه سازان تا بررسی و ثبت نهایی در واحد مالی شرکت عمران و همچنین نحوه پرداخت مطالبات (نقدی یا تهاتر) از جمله امکاناتی است که در این سامانه پیشبینی شده است.

پس از ماه‌ها تلاش و پیگیری اداره کنترل پروژه شرکت عمران، سرانجام این سامانه امروز با حضور مدیرعامل، اعضا هیئت مدیره، معاونین و مدیران شرکت عمران رونمایی شد تا از این پس بسیاری از فرآیندهای صورت وضعیت و پرداخت مطالبات به صورت الکترونیکی شود و حضور فیزیکی در شرکت عمران کاهش یابد. در همین خصوص به زودی ویدیوهای آموزشی کار با سامانه و همچنین نام کاربری در اختیار انبوه‌‌سازان و پیمانکاران مسکن مهر پردیس قرار خواهد گرفت تا به زودی بخش عمده‌ای از فرآیندها به صورت الکترونیکی شود.

مدیرعامل شرکت عمران در حاشیه رونمایی از سامانه مدیریت اراضی و تهاتر، از پیشرو بودن پردیس در میان شهرهای جدید خبر داد و از کلیه پرسنل این شرکت بابت تحولات مهم دو سال اخیر به ویژه ارائه خدمات مختلف در سامانه خدمات الکترونیک تشکر کرد. دکتر هدایت رونمایی از این سامانه را نقطه عطفی در ارتباط با پیمانکاران برشمرد و ابراز امیدواری کرد به زودی روش سنتی دریافت و پیگیری صورت وضعیت‌ها حذف و روش سیستماتیک کاملا جایگزین شود.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=24469
کد خبر
24469