با توجه به پیگیری‌های مکرر و تلاش‌های صورت گرفته، تاکنون تمامی انشعابات آب و فاضلاب پروژه‌های لیست افتتاح آتی در فاز 8 تکمیل شده است.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ مطابق روال پنج‌شنبه‌ها، مدیر عامل شرکت عمران از صبح امروز به بازدید میدانی از پروژه‌های عمرانی در شهر جدید پردیس پرداخت. هدایت ابتدا از ایستگاه پمپاژ آب فاز 11 در تصفیه‌خانه شهر جدید پردیس بازدید کرد سپس به فاز 8 رفت و پروژه‌های لیست افتتاح آتی در شهریور ماه را بررسی کرد.

در پایان بازدید امروز، دکتر هدایت به محل دفتر مدیریت فاز 8 رفت و در نشستی جزییات مربوط به نصب انشعابات آب، فاضلاب، گاز و برق و همچنین باقی‌مانده آسفالت معابر پروژه‌های لیست افتتاح را مورد بررسی قرار داد. با توجه به پیگیری‌های مکرر و تلاش‌های صورت گرفته، تاکنون تمامی انشعابات آب و فاضلاب پروژه‌های لیست افتتاح آتی در فاز 8 تکمیل شده است.

هدایت با اعلام این خبر گفت، بیش از 4400 واحد از فاز 8 در لیست افتتاح شهریور ماه حضور دارد و تاکنون نصب بیش از 98 درصد از علمک‌های گاز نیز به پایان رسیده است و مابقی هفته آینده تکمیل خواهد شد. مدیرعامل شرکت عمران همچنین اعلام کرد 30 درصد از عملیات شبکه‌های برق نیز به پایان رسیده است. تاکنون بیش از 50 درصد از کارهای باقی‌مانده مربوط به شبکه‌های برق نیز تکمیل شده است و باقی‌مانده کارها تا زمان افتتاح پروژه‌ها پایان می‌یابد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=20246
کد خبر
20246