این مجموعه بازار روز شامل چند واحد تجاری از جمله نانوایی، سوپرمارکت، میوه و تره‌بار و سایر بخش‌های مورد نیازخواهد بود.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ پیرو دستور وزیر راه و شهرسازی، تامین خدمات اولیه زندگی در بخش‌‌های مختلف آموزشی، درمانی، تجاری، مذهبی، امنیتی، فضای سبز و … از جمله مواردی است که به خصوص از نیمه دوم سال گذشته، مورد توجه ویژه شرکت عمران قرار گرفته است. ساخت پروژه‌های روبنایی، مراکز محلات و همچنین بازار روز در ماه‌های اخیر بیشتر از هر زمان دیگر شدت گرفته است تا شاهد تامین نیازهای اولیه ساکنان فازهای مسکن مهر پردیس باشیم.

در همین راستا صبح امروز مدیرعامل شرکت عمران حامل خبری خوش برای ساکنان فاز 5 جنوبی بود. دکتر هدایت در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی، اعلام کرد که که بعد از راه‌اندازی مدارس فازهای 8 و 11 و رفع مشکلات باقی مانده مدرسه فاز 5 و همچنین بهره‌برداری از مساجد در فازهای 8، 11 و 5، به زودی شاهد ساخت یک مجموعه خدماتی در فاز 5 جنوبی خواهیم بود.

هدایت این مجموعه بازار روز را شامل چند واحد تجاری از جمله نانوایی، سوپرمارکت، میوه و تره‌بار و سایر بخش‌های مورد نیاز دانست و اعلام کرد که عملیات اجرایی آن به زودی آغاز خواهد شد و ساکنان فاز 5 از این پس نگرانی بابت تامین خدمات اولیه زندگی در این فاز نداشته باشند.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=21554
کد خبر
21554