با پیگیری‌های شرکت عمران و عقد تفاهم‌نامه با شرکت شاتل، تمامی خدمات ارتباطات ثابت و اینترنت پرسرعت در محدوده در فاز 11 پردیس شامل واگذاری، نصب و راه اندازی به مدت 10 سال صرفا از طریق شرکت بزرگ شاتل صورت خواهد پذیرفت.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ گروه شاتل بزرگ ‌ترین مجموعه‌ی فعال در حوزه‌ ارائه‌ خدمات دسترسی به اینترنت و راهکارهای ارتباطی اینترنتی در کشور است که توانسته است طی سال‌های فعالیت خود، خدمات کارسازی را در این حوزه به مشتریان سراسر کشور ارائه کند. این مجموعه در سال ۱۳۹۴ با دریافت پروانه ایجاد و بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP) ، گام بزرگ دیگری در ارایه و تحول خدمات نوین به مشتریان و تکمیل سبد محصولات و خدمات خود برداشته است. این مجوز برای ایجاد و بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت مستقل از فناوری صادر و اعطا شده و یک پروانه جامع در حوزه ثابت است.

این شرکت از سال 1395 ارائه خدمات سرویس تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت به ساکنین زون 4 فاز و در حال حاضر به ساکنین بلوک‌های زون 5 فاز 11 را آغاز کرده است و تاکنون بیش از 3300 واحد این فاز از خدمات شرکت شاتل بهره می‌برند. در راستای هدفمند و بهینه شدن ارائه خدمات، در تیرماه سال جاری تفاهم نامه‌ای میان شرکت عمران شهر جدید پردیس و شرکت شاتل منعقد گردید که به موجب آن این شرکت مسئولیت کامل ارائه خدمات تلفن و اینترنت فاز11 را به عهده گرفت و طبق برنامه تعیین شده، بلوک های تحویل شده در اولویت ارائه خدمات گرفتند. بدین ترتیب تمامی بلوک‌های فاز 11 بعد از تحویل واحدهای خود می‌توانند به راحتی از خدمات این شرکت بهره‌مند شوند.

مدیران محترم بلوک ها می توانند جهت پیش ثبت نام و تعیین اولویت با شعبه پردیس به نشانی زیر تماس حاصل فرمایند.
میدان امام خمینی – مجتمع تجاری و اداری گلستان – طبقه دوم اداری – واحد 216
تلفن 91001616 – 021

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=21812
کد خبر
21812