به زودی کلنگ ساخت 9 پروژه ورزشی روباز به زمین زده خواهد شد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ با تاکید مدیرعامل شرکت عمران برای افزایش سرانه‌های ورزشی در فازهای مختلف مسکن مهر جهت استفاده از ساکنین محترم به ویژه جوانان شهر پردیس، به زودی کلنگ ساخت 9 پروژه ورزشی روباز به زمین زده خواهد شد.

با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته اکنون فراخوان مناقصه ساخت این قطعات در حال برگزاری است و ظرف روزهای آینده پس از تعیین برنده مناقصه‌ها، کلنگ عملیات اجرایی به زمین خواهد خورد. این قطعات در قالب اجرای 2 قطعه زمین والیبال و بسکتبال روباز (تیپ قطعات 760 متر مربع) و 3 قطعه زمین فوتسال چمن مصنوعی روباز (تیپ قطعات 920 متر مربع) در فازهای 8 و 9 و همچنین 4 قطعه زمین فوتسال چمن مصنوعی روباز (تیپ قطعات 920 متر مربع) در فازهای 5 و 11 پردیس می‌باشد.

گفتنی است در هفته‌ای که گذشت کلنگ ساخت اولین خانه جوان پردیس زیر نظر اداره ورزش و جوانان شهرستان در فاز 8 به زمین خورد و در سال 99 این پروژه نیز تکمیل و جهت استفاده از شهروندان به بهره‌برداری خواهد رسید. زمین این پروژه به مساحت 1300 متر مربع و با هزینه‌ای بالغ بر 800 میلیون تومان برای آماده‌سازی، توسط شرکت عمران در اختیار اداره ورزش و جوانان قرار گرفته است.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=21982
کد خبر
21982