با اعلام دکتر جعفری، اکنون یکی از دغدغه‌های مهم در پردیس تحول در ارائه خدمات شهری به ساکنین است که این موضوع در فازهای مسکن مهر نیازمند حضور شهرداری و ارائه خدمات تخصصی به شهروندان است.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ از صبح تا عصر امروز جمعه 24 دی ماه 1400، شهر پردیس میزبان معاون وزیر راه و شهرسازی بود و آخرین وضعیت این شهر به طور مفصل مورد ارزیابی سرپرست شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید قرار گرفت.
دکتر جعفری پس از بازدید از پروژه‌ها و برگزاری نشست در شرکت عمران، راهی نماز جمعه شهر پردیس در مسجد الغدیر فاز 4 شد و ضمن ادای فرضیه این نماز عبادی سیاسی، دقایقی با شهروندان دیدار و گفت‌وگو کرد پس از نماز جمعه، معاون وزیر راه و شهرسازی در نشستی با حضور آقای پورابراهیم فرماندار، حجت الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه، مهندس کارخانه شهردار و سرگرد گرمابدری فرمانده سپاه پاسداران شهرستان حاضر شد.
امام جمعه پردیس در این نشست ضمن تشکر از زحمات کشیده شده در سالیان قبل در پردیس به ویژه در مدیریت دکتر هدایت، خواستار تلاش جهادی کلیه مسئولین در شهر پردیس شد. پیگیری تحویل واحدها، افزایش کیفیت واحدهای مسکونی، پیگیری ارتقا موضوعات فرهنگی و حل مشکلات تردد به ویژه پروژه مترو از جمله درخواست‌های امام جمعه از مسئولین به ویژه شرکت عمران بود.
معاون وزیر راه و شهرسازی نیز در ادامه خواستار تهیه سند خدمت، سند رفع موانع و تحول پیشرفت شد و اعلام کرد با پیگیری این مسائل قطعا شاهد لبخند رضایت از سوی شهروندان این شهر خواهیم بود. با اعلام دکتر جعفری، اکنون یکی از دغدغه‌های مهم در پردیس تحول در ارائه خدمات شهری به ساکنین است که این موضوع در فازهای مسکن مهر نیازمند حضور شهرداری و ارائه خدمات تخصصی به شهروندان است. با درخواست معاون وزیر راه و شهرسازی می‌بایست با برگزاری جلسه تخصصی برای تحویل خدمات شهری مناطق آماده تحویل، در اسرع وقت مسائل بین حوزه عمرانی و شهرداری در فازهای مسکن مهر تفکیک شود.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=25530
کد خبر
25530