صحبت‌های سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید در نشست با حضور سرپرست، اعضا هیئت مدیره و معاونین شرکت عمران پردیس را می‌خوانید.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ امروز جمعه 24 دی ماه 1400، پردیس میزبان دکتر جعفری، معاون وزیر راه و شهرسازی بود و با حضور ایشان، آخرین وضعیت پروژه‌های عمرانی پردیس مورد بازدید قرار گرفت. صحبت‌های سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید در نشست با حضور سرپرست، اعضا هیئت مدیره و معاونین شرکت عمران پردیس را می‌خوانید:

بهره‌مندی از ظرفیت‌ها با حضور هیئت مدیره توانمند در پردیس
از این که در این سال‌ها در جهاد عمران، توسعه و آبادانی کشورمان به سهم خود تلاش کردید و در این میدان فعالیت داشتید تقدیر و تشکر می‌کنم. از این هفته مدیریت و راهبری کار را خدمت دکتر پیرفرشی هستیم و با توجه به حضور هیئت مدیره خوب و توامند که سابقه مدیریت طولانی در پردیس دارند، فرصت بهره‌مندی از ظرفیت‌ها را داریم.

پردیس، پیشرو در شهرهای جدید
هر کدام از ما، برای توسعه و عمران کشور سهیم هستیم. امروز سهم قابل توجهی از الگوسازی برای توسعه پردیس در اختیار مدیران این شهر است و به واسطعه حضور همکاران توامند و متخصص در این مجموعه، باید توانیم نقش مدل‌سازی پردیس برای توسعه متوازن یک فضای شهری در کشور را زنده کنیم چراکه همه می‌دانیم اکنون پردیس یکی از شهرهای پیشرو در بین شهرهای جدید سراسر کشور است.

پردیس الگویی مناسب برای سراسر کشور
اگر بتوانیم از ظرفیت‌های فنی، تخصصی و کارشناسی استفاده کنیم، به راحتی می‌توان در سراسر کشور، ظرفیت‌های جریان مدلینگ اینجا را تکثیر کرد. برای تکثیر این فضا نیاز به یک سری الگوهای عینی می‌باشد که مسیر مطالعات، اقدام و عمل آن دنبال شده باشد که تا به امروز این اتفاق خیلی خوب در پردیس پیش رفته است.

نگاه کلان کشوری در پردیس
شکل‌گیری همین فضاهای مسکونی و استقرار متقاضیان و خانواده‌ها، یک اتفاق بسیار ارزشمند است. می‌توان با نگاه ارزیابی عملکرد، چالش‌ها و مسائل را شناسایی کنیم و بتوانیم برای پیشبینی جلوگیری از بروز این چالش‌ها در فضاهای دیگر در کل کشور، پیشبینی‌های لازم را داشته باشیم. بنابراین باید گفت ما در پردیس نگاه کلان کشوری داریم.

در انتظار خلاقیت و نوآوری در فرآیندها
اکنون در پردیس نیازمند جهاد مضاعف هستیم؛ همچنین امروز برای این‌که بتوانیم چالش‌ها را به حداقل برسانیم نیازمند نگاه هم‌افزایی بین دستگاه‌های مختلف هستیم. روش‌هایی که تا به امروز برای پیشبرد برنامه‌ها و اهداف بوده، روش‌هایی بوده که ما را به این‌جا رسانده. از امروز به واسطه پیچیدگی بیشتری که در مسائل به وجود آمده نیازمند خلاقیت و نوآوری هستیم. بنابراین ما منتظر نگاه تحولی در فرآیندها هستیم.

به دنبال هویت‌بخشی در محیط‌های شهری
فضای زیست ما در پردیس فضای سکونت صرف نیست چراکه ما شهر خوابگاهی نمی‌خوایم و باید هویت‌بخشی به محیط‌های شهری را دنبال کنیم. امیدوار هستیم نگاهی که ما در حوزه توسعه شهر و شهرسازی مبتنی بر الگوی ایرانی – اسلامی که به دنبالش هستیم را محقق کنیم. همین‌طور امیدواریم با راهبری دکتر پیرفرشی، شاهد انرژی و روح جدید برای ادامه مسیر رشد و تحولی باشیم که در گذشته به زحمت دوستان آغاز شده است.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=25568
کد خبر
25568