عضو هیئت مدیره شهرهای جدید ضمن تشکر از حجم عملیات‌های صورت گرفته در حوزه پروژه‌های مشارکتی، اجرای این پروژه‌ها را همسو با برنامه تحویل واحدهای مسکن مهر و همچنین بارگذاری جمعیتی جدید در طرح اقدام ملی دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید؛ در کنار تکمیل پروژه‌های مسکن مهر و تحویل گسترده واحدهای آماده در سال 99، یکی از موضوعات اساسی و اولویت‌های جدی شرکت عمران در سال جاری، ارائه بسته‌های مشارکتی ساخت پروژه‌های متعدد روبنایی و همچنین پیگیری تکمیل سریع بسته‌ها و پروژه‌های پیمانکاری قبلی بوده است.

با اعلام دکتر پیرفرشی، عضو هیئت مدیره و مشاور عالی مدیرعامل شرکت عمران، امسال حدود 2 هزار میلیارد تومان پروژه مشارکتی در تقویم بسته‌های سرمایه‌گذاری شرکت عمران دیده شده است که بسیاری از این بسته‌ها درآگهی‌های فراخوان قبلی منتشر و شرکا انتخاب شده‌اند و مابقی نیز تا پایان سال طبق هدف‌گذاری امسال به مرحله انتشار خواهند رسید. این پروژه‌ها شامل مراکز مختلف تجاری، آموزشی، مذهبی، فرهنگی، انتظامی، مسکونی، فضای سبز و … بوده‌اند که در تمامی فازها در حال اجرا می‌باشند و یا به زودی کلنگ زده خواهد شد.

در همین راستا ظهر امروز با سفر دکتر اکبری (عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهایی جدید) و مهندس هاشمی (مدیر کل دفتر سرمایه‌گذاری، برنامه‌ریزی و بودجه شهرهای جدید) به پردیس، با همراهی اعضا هیئت مدیره، معاون مسکن و شهرسازی و مدیر اداره روبنایی شرکت عمران، بازدیدهای مفصلی از آخرین وضعیت اجرای پروژه‌های روبنایی و مشارکتی و به ویژه مراکز محلات دنا، الوند و تفتان به عمل آمد.

عضو هیئت مدیره شهرهای جدید ضمن تشکر از حجم عملیات‌های صورت گرفته در حوزه پروژه‌های مشارکتی، اجرای این پروژه‌ها را همسو با برنامه تحویل واحدهای مسکن مهر و همچنین بارگذاری جمعیتی جدید در طرح اقدام ملی دانست.

به گفته دکتر اکبری، شرکت عمران شهر جدید پردیس با انتخاب شریک و اجرای پروژه‌های روبنایی به صورت مشارکتی چند هدف مهم را دنبال می‌کند. در مرحله نخست بتوان در اسرع وقت پاسخی مناسب به نیازهای مردم و ساکنین داد و آن را تامین نمود. در کنار این، اجرای پروژه‌های مشارکتی باعث ایجاد منابع پایداری خواهد شد که با آن می‌توان بار سازندگی و تامین مابقی زیرساخت‌ها را به دوش کشید و فضاهای لازم را تامین کرد.

عضو هیئت مدیره شرکت مادر با توجه به این بازدید، سرعت پروژه‌ها در پردیس را مناسب ارزیابی کرد و اعلام کرد تمامی مراکز محلات در سطح شهر شناسایی و مکان‌یابی شده و در آینده‌ای نزدیک همه مراکز ساخته خواهند شد و بدون نگرانی می‌توان وعده داد به زودی تمامی خدمات لازم زندگی در پردیس برای شهروندان تامین خواهد شد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=23802
کد خبر
23802