توضیحات تکمیلی مهندس گلریز شهردار پردیس برای رفع ابهام در خصوص پروسه صدور پایانکار واحدهای مسکن مهر پردیس که اخیراً در گزارشی از صداوسیما به آن پرداخته شده بود را می‌خوانید.

به گزارش شرکت عمران شهر جدید پردیس و به نقل از شهرداری پردیس؛ مهندس گلریز در خصوص پروسه صدور پایانکار گفت: در شهرداری پردیس برای تک تک مالکین در مجتمع های بزرگ با تعداد واحدهای بالا از جمله مسکن مهر به هیچ وجه نمی توانیم پایان کار صادر کنیم بلکه طبق قانون، ما برای کل مجتمع به نام صاحب پروانه که سازنده و یا شرکت عمران است پایانکار صادر نموده و وارد مراحل صدور سند اصلی و مادر می شود که برای این سند مادر صورت مجلس تفکیکی تهیه و با استعلام از شهرداری سند تک برگی صادر می شود.

شهردار پردیس افزود در مسکن مهر پردیس شرکت عمران رأساً می تواند صورت مجلس تفکیکی و امور مربوط به پایانکار را تسریع کند تا هر چه زودتر سند مادر صادر و صدور سند تک برگی انجام شود. مهندس گلریز در خصوص گزارش منتشر شده از صداو سیما خاطر نشان کرد توضیحات ارائه شده در این گزارش صرفاً برای نحوه اخذ پایانکار مجتمع های مسکونی با واحد های تعداد بالا بوده است و ارتباطی به عرصه ندارد.
منبع: شهرداری پردیس

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=21808
کد خبر
21808