عضو هیئت مدیره شرکت مادر ضمن اعلام رضایت از عملکرد شرکت عمران پردیس در حوزه پروژه‌های مشارکتی و روبنایی، سرعت پیشرفت این پروژه‌ها را رضایت بخش ارزیابی کرد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ تکمیل و احداث پروژه‌های جدید مشارکتی در شهر جدید پردیس یکی از اولویت‌های مهم شرکت عمران در سال جاری است که این روزها به طور ویژه‌تری نسبت به سالیان قبل شاهد پیشرفت پروژه‌ها هستیم.

برنامه‌ریزی برای ساخت پروژه‌های جدید مشارکتی به ارزش بیش از 1400 میلیارد تومان جدیدترین موضوعی است که این روزها با برگزاری جلسات متعدد عضو هیئت مدیره و معاونت مسکن و شهرسازی با سرمایه‌گذاران در حال پیگیری است و به زودی شاهد کلنگ احداث پروژه‌های روبنایی مختلفی در کلیه فازها خواهیم بود.

در همین راستا صبح امروز با حضور دکتر اکبری (عضو هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید)، مهندس هاشمی (مدیرکل دفتر سرمایه‌گذاری، برنامه‌ریزی و بودجه شهرهای جدید) به همراه عضو هیئت مدیره، معاون مسکن و شهرسازی، مدیر سرمایه‌گذاری و مدیر پروژه‌های روبنایی شرکت عمران شهر جدید پردیس بازدیدهای جامعی از پروژه‌های روبنایی و مشارکتی فعال در فازهای مختلف صورت گرفت.

عضو هیئت مدیره شرکت مادر ضمن اعلام رضایت از عملکرد شرکت عمران پردیس در حوزه پروژه‌های مشارکتی و روبنایی، سرعت پیشرفت این پروژه‌ها را رضایت بخش ارزیابی کرد و ابراز امیدواری کرد که متناسب با افزایش سرعت استقرار جمعیت در پردیس، شاهد تکمیل پروژه‌های فعلی و ساخت پروژه‌های جدید نیز باشیم. دکتر اکبری همچنین ضمن تشکر از اراده جدی شرکت عمران در پیشرفت پروژه‌ها، اعلام کرد که این پروژه‌ها به زودی تکمیل خواهند شد تا بتوان واحدهای باقیمانده مسکن مهر را با کلیه امکانات رفاهی تحویل شهروندان پردیسی داد.

گفتنی است در این بازدیدهای میدانی میزان پیشرفت و سرعت کار پروژه‌ مشارکتی آفتاب فاز 2 (شرکت تراز سازان عمران)، مرکز محله تفتان فاز 8 (شرکت تراز سازان عمران)، مرکز محله الوند فاز 8 (شرکت شایان عمران آهوان)، مرکز درمانی مرکز ناحیه سبلان فاز 8 (شرکت اسکان سازان پردیس) و قطعات تجاری مشارکتی فاز 11 (شرکت کوزو پارس) از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=22887
کد خبر
22887