در حاشیه این نشست صمیمی، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بابت تغییرات مثبت در موضوعات مختلف در ماه‌های اخیر، از وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران تقدیر کرد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ با توجه به فرا رسیدن روز خبرنگار، صبح یک‌شنبه، بیستم مرداد ماه در محل فرمانداری پردیس از خبرنگاران شهرستان تقدیر و تشکر شد. در این مراسم فرماندار پردیس، مدیرعامل شرکت عمران، خانم اولادقباد (نماینده مردم تهران، پردیس، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس)، معاون سیاسی امنیتی فرمانداری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پردیس و مدیر کل روابط عمومی استانداری تهران حضور داشتند و از جانب فرمانداری و شرکت عمران از خبرنگاران برتر شهرستان تجلیل شد.

در حاشیه این نشست صمیمی، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بابت تغییرات مثبت در موضوعات مختلف در ماه‌های اخیر، از وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران تقدیر کرد. اولاد قباد پیشرفت اوضاع در پردیس را بسیار مثبت ارزیابی کرد و همچنین بابت اجرای مصوبه شورای عالی نهاد ریاست جمهوری بابت بکارگیری بانوان توانمند در مسئولیت‌های مهم، از وزیر راه و شهرسازی تشکر کرد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=20193
کد خبر
20193