رئیس سازمان نظام مهندسی کشور، ضمن تشکر از فعالیت‌های بزرگ عمرانی در پردیس، مدیریت پیشرفته و گسترش نسل چهارم ساختمان‌سازی جهت صنعتی‌سازی ساختمان‌های مسکونی را یکی از ویژگی‌های مهم مدیریت دکتر هدایت در شهر پردیس خواند.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ ظهر امروز دوشنبه 15 شهریورماه 1400، با حضور رئیس و مدیران سازمان نظام مهندسی کشور در پردیس، با اهدای لوح سپاس از دکتر هدایت، به نمایندگی از مجموعه شرکت عمران، بابت تحولات عمرانی گسترده از شهر پردیس تقدیر شد.
مهندس احمد خرم، رئیس سازمان نظام مهندسی کشور، ضمن تشکر از فعالیت‌های بزرگ عمرانی در پردیس، مدیریت پیشرفته و گسترش نسل چهارم ساختمان‌سازی جهت صنعتی‌سازی ساختمان‌های مسکونی را یکی از ویژگی‌های مهم مدیریت دکتر هدایت در شهر پردیس خواند. توسعه نسل پنجم و ششم ساختمان‌سازی به عنوان ساختمان‌های هوشمند و سبز نیز از جمله اولویت‌هایی است که به گفته خرم، مدیران عمرانی کشور باید به آن سمت حرکت نماید.
با اعلام رئیس سازمان نظام مهندسی کشور، ایفای نقش شرکت عمران پردیس در توسعه نسل چهارم ساخت و ساز در کشور بسیار پررنگ بوده و استفاده از قالب‌های تونلی جهت ساخت بالغ بر 45 هزار واحد مسکن مهر به عنوان روشی نو و مستحکم، شایسته تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل و مدیریت این مجموعه می‌باشد.
دکتر هدایت نیز ضمن تشکر از حضور ارزشمند رئیس سازمان نظام مهندسی کشور در پردیس، اطمینان داد پروژه بزرگ پردیس، به عنوان یکی از پروژه‌های شاخص عمرانی ساختمانی در سطح کشور، تا سال‌ها به عنوان یادگار باقی خواهدماند.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=24974
کد خبر
24974