در آستانه سال جدید و به منظور هماهنگی‌ میان پیمانکاران فاز 8 برای ادامه پرقدرت روند فعالیت‌ها در سال جدید، عصر امروز تمامی حدود 70 سازنده این فاز، در محل شرکت عمران دور هم گرد آمدند.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ در این نشست مدیرعامل، اعضا هیئت مدیره، معاونین، مشاور عالی و مشاور فنی مدیرعامل و همچنین سازندگان فاز 8 حضور داشتند و پیرامون مسائل مختلف در این فاز بحث و گفت‌و‌گو شد.

ابتدا دکتر هدایت ضمن تبریک در پیش بودن سال جدید، از تلاش‌های ویژه‌ای که در یک سال اخیر و به ویژه در 3 ماهه گذشته صورت گرفته، تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد با ادامه همکاری و هماهنگی میان مجموعه شرکت عمران و پیمانکاران، بتوان در سال آینده بیشتر از قبل شاهد افزایش روند اجرایی پروژه‌ها بود. هدایت به حضور حدود 520 نیروی انسانی در فاز 8 در نخستین روزهای کاری اشاره کرد و اعلام کرد با توجه به تغییرات مثبتی که در ابعاد مختلف مسکن مهر پردیس اتفاق افتاده، اکنون این تعداد به 2300 نفر در روز افزایش یافته که این روند به همراه جریان ورود مصالح روزانه شدت بیشتری نیز پیدا خواهد کرد. مجموعه این اتفاقات به همراه تحویل تمامی قراردادهای 5 برگی ضد جعل تا خرداد سال آینده، موضوعی بود که باعث شده  در هفته‌های اخیر افزایش امید مالکان مسکن مهر به خانه‌دار شدن باشیم.

مدیرعامل شرکت عمران در ادامه ضمن تشکر از وزیر محترم راه و شهرسازی و نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی، به اتفاقات مثبت در قانون بودجه سال آینده اشاره کرد که اکنون با تصویب شدن این مصوبه‌ها می‌توان قدم‌های بزرگی را در جهت تکمیل مسکن مهر در پردیس برداشت. ایجاد ظرفیت‌هایی از محل فروش اراضی و عرصه مسکن مهر در جهت تکمیل مسکن مهر در بخش‌های مختلف ساخت، زیربنایی و روبنایی خبر مهمی بود که هدایت از تصویب آن در مجلس شورای اسلامی خبر داد. همچنین گرفتن مصوباتی از شورای مسکن جهت اعمال قیمت روز اقلام نصبی خبر ویژه دیگری بود که مدیرعامل شرکت عمران در جمع پیمانکاران به آن اشاره کرد و اعلام کرد به این صورت دغدغه بزرگ سازندگان پروژه‌های مختلف مسکن مهر برطرف خواهد شد.

در ادامه اعضا هیئت مدیره، معاونین و مدیران شرکت عمران هرکدام دقایقی به صحبت پرداختند و ابراز امیدواری کردند با اهتمامی که میان شرکت و پیمانکاران برقرار شده بتوان به زودی پرونده مسکن مهر را برای همیشه بست. حسن ختام این نشست صمیمی میان پیمانکاران و مدیران شرکت عمران، هم قسم شدن سازندگان فاز 8 با یکدیگر برای اتمام پروژه‌ها بود. با توجه به صحبت‌های امیدبخش مدیرعامل شرکت عمران، تعدادی از پیمانکاران فاز 8 به نمایندگی از دیگران به بیان مسائل پرداختند و بابت اتفاقات مثبت و پیگیری‌های مداوم جهت حل تمامی مشکلات از دکتر هدایت و تیم مدیریتی شرکت عمران تشکر کردند. سازندگان فاز 8 وعده دادند در صورت ادامه روند مثبتی که در 3 ماهه اخیر شاهد آن بودیم، با افزایش حداکثر توان در سال جدید، بتوان تمامی پروژه‌ها بجز پروژه‌هایی که جدیدا به ظرفیت این فاز اضافه شده را تکمیل کرد و تا قبل از پایان سال جدید، تمامی واحدها را به مرحله افتتاح و سپس تحویل رساند.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=15563
کد خبر
15563