با توجه به این جلسه مقرر شد هزار واحد تکمیل شده در خرداد ماه تحویل مالکان شود که اطلاعیه‌های تحویل واحد از طریق مجاری رسمی شرکت عمران اطلاع‌رسانی خواهد شد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ نظر به تاکید مقام عالی وزارت راه و شهرسازی و حمایت‌های دولت، تکمیل پروژه‌های عمرانی مسکن مهر در تابستان سال 1400، هدفی است که مجموعه شرکت عمران در ماه‌های انتهایی دولت یازدهم دنبال می‌کند. با توجه به تلاش‌های صورت گرفته، بجز پروژه‌هایی که در گذشته مشکل حقوقی داشته همچنین پروژه‌هایی که اقاله یا خلع ید شده، مابقی پروژه‌ها در ماه‌های آتی امسال تکمیل و تحویل مالکان خواهد شد.

یکی از فازهایی که به طور ویژه مورد توجه شرکت عمران قرار دارد و تا پایان تابستان امسال تحویل مالکان خواهد شد، پروژه کوزو در فاز 11 می‌باشد. با توجه به اهمیت موضوع و لزوم تکمیل هرچه سریع‌تر این مگا پروژه در شمال غربی پردیس، گوکچن کوزو مدیرعامل این شرکت نیز همچون گذشته به صورت میدانی در سایت‌های کارگاهی این پروژه 33 هزار واحدی حضور دارد. در همین خصوص و پیرو تنظیم صورتجلسه راهبری تکمیل پروژه‌های فاز 11، جلساتی منظم و به صورت هر دو هفته یک بار با حضور اعضا هیئت مدیره شرکت عمران و مدیران شرکت کوزو برگزار خواهد شد و آخرین وضعیت پیشرفت پروژه‌ها به صورت جزئی بررسی می‌شود.

در این راستا صبح امروز با حضور دکتر پیرفرشی و مهندس نظری‌نیا (اعضای هیئت مدیره)، مهندس خدربیگلی و مهندس امیدوار (معاون و مدیر فنی و اجرایی شرکت عمران) بازدیدی از فاز 11 به عمل آمد و جلسه‌ مفصلی نیز با حضور مدیران شرکت کوزو برگزار شد. با توجه به این جلسه مقرر شد هزار واحد تکمیل شده در خرداد ماه تحویل مالکان شود که اطلاعیه‌های تحویل واحد از طریق مجاری رسمی شرکت عمران اطلاع‌رسانی خواهد شد. همچنین مابقی بلوک‌های زون‌های 2 و 3 نیز طبق برنامه زمانبندی تا پایان تابستان تکمیل و تحویل مالکان خواهد شد تا به زودی پرونده بزرگ‌ترین مجتمع مسکن مهر کشور در مقیاس 33 هزار واحد، به اتمام برسد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=24582
کد خبر
24582