برنامه‌ریزی‌ها و تلاش شبانه‌ریزی در کارگزاری مسکن مهر اکنون به ثمر رسیده و پرونده بسیاری از موضوعات مهم بسته شده و یا در چارجوبی مشخص در روزهای پایانی خود قرار دارد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ با وجود شیوع ویروس کرونا در بیش از یک سال گذشته، اما ارائه خدمات در کارگزاری مسکن مهر پردیس هرگز وقفه نداشته و با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی، روزانه به بسیاری از متقاضیان حضوری و غیرحضوری خدمات ارائه شده است.

برنامه‌ریزی‌ها و تلاش شبانه‌ریزی در کارگزاری مسکن مهر اکنون به ثمر رسیده و پرونده بسیاری از موضوعات مهم بسته شده و یا در چارجوبی مشخص در روزهای پایانی خود قرار دارد؛ موضوعاتی از جمله انتخاب واحد متقاضیان فاقد واحد، تحویل دفترچه‌های پنج‌برگی ضدجعل، تحویل قراردادهای عرصه و همچنین تحویل واحدهای آماده به مالکین.

با توجه به اینکه بسیاری از امور در مراحل پایانی قرار دارد و همچنین لزوم تقویت ساختارها در کارگزاری مسکن مهر، با پیگیری دکتر پیرفرشی (عضو هیئت مدیره و مشاور عالی مدیرعامل شرکت عمران) از این پس سه معاونت جدید در کارگزاری فعال خواهد شد تا شاهد ارائه خدمات با کیفیتی بالاتر در کارگزاری باشیم.

در همین راستا آقای فریبرز سرتنگستانی به عنوان معاونت اسناد و بانک، آقای محسن ابوحسینی به عنوان معاونت مالی و پشتیبانی و آقای فرهاد عزیزی به عنوان معاونت اجرایی مسکن مهر فعالیت خواهند کرد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=24379
کد خبر
24379