در این نشست به دقت همه موارد مورد بررسی قرار گرفت و پیمانکاران مسکن مهر ملزم شدند تا آن را رعایت و بر اساس آن اقدام نمایند.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ با اعلام مدیرعامل شرکت عمران، از ابتدای مردادماه 98 تنها ملاک تحویل واحد به مالکان، “دستورالعمل اجرایی تحویل واحدهای مسکن مهر شهر جدید پردیس” است که در وبسایت شرکت عمران نیز منتشر شده است. تمامی نکات مهم تحویل واحد بلوک‌های مسکن مهر، در این دستورالعمل جامع دیده شده است.

در همین راستا عصر امروز در نشست عضو هیئت مدیره شرکت عمران و مشاور عالی مدیرعامل با سازندگان پرژه‌های فازهای مختلف و همچنین مشاوران پروژه‌ها، به صورت دقیق مسائل و موضوعات مربوط به این دستورالعمل مهم تشریح و تببین شد. در این نشست به دقت همه موارد مورد بررسی قرار گرفت و پیمانکاران مسکن مهر ملزم شدند تا آن را رعایت و بر اساس آن اقدام نمایند.

در این جلسه مقرر شد تا ساعت شروع پروژه‌های تحویل داده شده (زمان دقیق تکمیل بلوک، معابر و شبکه‌های تاسیسات با لحاظ قابل سکونت بودن واقعی) بر اساس دستورالعمل ابلاغ شده و با اسناد مربوطه ظرف چند روز آینده اعلام شود. همچنین عضو فنی هیئت مدیره نیز با اخطار جدی به پیمانکاران کم‌کار، از برخورد با این سازندگان با توجه به فراخوان اخیر جذب پیمانکاران جدید خبر داد. مدیر اجرایی کارگزاری مسکن مهر نیز در پایان به لزوم تعامل مناسب پیمانکاران با مالکان و رعایت حال آن‌ها اشاره کرد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=20174
کد خبر
20174