خریداران پس از ورود به بخش شهروندان در سامانه خدمات الکترونیک شرکت عمران، می‌توانند از آخرین وضعیت مالی، پیشرفت فیزیکی و مالکیتی واحد مورد نظر اطلاعات کسب کنند.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ در راستای کم شدن حضور متخلفین فروش واحدهای مسکن مهر و ایجاد شفافیت و فضایی ایمن در نقل و انتقالات واحدها در پردیس، عصر امروز از سامانه الکترونیکی استعلام مسکن مهر پردیس رونمایی شد.

مدیرعامل شرکت عمران در آیین رونمایی از این سامانه با حضور دادستان و رئیس پلیس فتای شهرستان، ساخت فضای ایمن نقل و انقالات برای متقاضیان را یکی از برنامه‌های جدی این شرکت دانست که پس از تلاش‌های صورت گرفته، امروز از آن رونمایی شد.

به گفته دکتر هدایت، خریداران پس از ورود به بخش شهروندان در سامانه خدمات الکترونیک شرکت عمران، می‌توانند از آخرین وضعیت مالی، پیشرفت فیزیکی و مالکیتی واحد مورد نظر اطلاعات کسب کنند و پس از تاییده نهایی این اطلاعات توسط کارگزاری مسکن مهر، واحد مورد نظر را بعد از انجام امور نقل و انتقالات خریداری نمایند تا مورد سوء استفاده توسط کلاهبرداران قرار نگیرند.

همچنین دادستان شهرستان پردیس نیز رونمایی از این سامانه را باعث کمک ویژه جهت پیشگیری از وقوع جرم دانست و از پلیس فتای شهرستان درخواست کمک و مشاوره در خصوص ارتقا امنیت این سامانه داشت. به گفته آقاجری، متاسفانه بعضا واحدهای مسکن مهر پردیس به چند نفر فروخته می‌شود که باعث ایجاد پرونده‌های متعدد در دادگستری شهرستان شده و دریافت استعلام از این سامانه، نقش موثری در پیشگیری از وقوع جرم خواهد داشت.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=23065
کد خبر
23065